Skocz do zawartości

Zablokowane podanie o admina na dd2 classic


aintasking

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aintasking
Wiek: 31
Doświadczenie (w byciu adminem): nie mam ale kur*a gorzej od tych co sa to sie nie da
Znajomość AMXX (W skali 1-10): amx? komendy no znam
Staż w CS-sie: gra mojego dziecinstwa dlugo z przerwami nie wiem ile lacznie z 15 nawet
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): nie mam, non steam jestem
Dlaczego Ty: bo kur*a to co sie wyrabia na tym serwerze, wchodze od poczatku niemila atmosfera, nie moge z synem zagrac nawet bo kur*a siedza w osmiu na spect sobie wyobrazcie i kto gral o 17 niech potwierdzi, 8 osob na spect przez 10 minut full server admin se gra w pizdzie ma, fajny serwer ludzie chca wchodzic bo ciezko tu nie byc na plusie mowie z synem pogramy to sie bedzie cieszyl ze nie bedzie na minusie i nie moze wejsc bo kur*a 8 na spect siedzi, ja bym od razu wyjebal sie nie pytal porzadek trzymal, mozemy sie tak umowic ze bede wypierdalal tylko tych na spect taka fuche bym chcial, nie musze miec innych obowiazkow tak sie mozemy umowic bo to sie hepac chce, niby angel eyes byl na serwerze ale ch**a robil tez na tym spect siedzial 10 minut nic sie nie odzywal a zglaszalem ze siedza te gnoje na spect nie moze nikt wbic, chore, godziny szczytu wtorek po pracy luzie chca pogarc to nie moga bo chujozy na spect siedza jak cos masz gdzies iddziesz na fajke to kur*a spierdadlaj z serwera a nie blokujesz miejsca
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: roznie no kur*a nie wiem
Kontakt: mariuszswiedczek91@gmail.com
Link do GameTracker'a:  co to jest
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak zaplace zeby w spokoju kur*a pograc z synem te je***e 11 zl, sory za jezyk ale no na serwerze dosc sie nawkurwialem i zero reakcji, perla lubelska byl potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podania - u mnie już na starcie masz nie. 

A teraz formalności:

- brak steam

- żadnego doświadczenia

@ Angel Eyesdla jasności, nie ma admina.

Więcej chyba nie muszę dodawać.

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich graczy bez Steam nam potrzeba na admina! 

Biorę, zgłoś się do @ radkovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie