Skocz do zawartości

Zablokowane Propozacj nowej rangi na forum


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  serdecznie  przyszła mi do głowy nowa ranga której w sumie nie ma a była by przydatna na forum .
A dokładnie chodzi o rangę pod tytułem ,, Administrator ChatBoxa "
Tak wiem że moderatorzy oraz J@ mają do tego dostęp
Lecz nie oszukujmy się
zgodnie z tym tutaj regulaminem

https://csowicze.pl/topic/57762-regulamin-chatboxa-csowiczepl/
to dość często są łamane zasady.
A ja każdy wie podział wiekowy na forum jest różny
są osoby pełnoletnie jak i młodzież.


Ps na pewno wielu z was może się to nie spodobać lecz naprawdę czasem niektóre tematy teksty nie powinny być ponieważ młodzież czyta.
A raczej byście nie chcieli żeby wasze dzieci czytały same o niektórych tematach.

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kaczor :D napisał:

Ps na pewno wielu z was może się to nie spodobać lecz naprawdę czasem niektóre tematy teksty nie powinny być ponieważ młodzież czyta.

XD

 

Nie widzę powodów dla których miałby znów pojawiać się strażnik czatboxa. Toksyczności jakiejś nie widać, a też jakiekolwiek dyskusje są prowadzone w zgodzie z regulaminem. Oczywiście są przypadki łamania regulaminu, ale to jakieś śmieszne powody. Na nie, to forum nie potrzebuje więcej kijów w du**e.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby Taka ranga była potrzebna z tego powodu iż toksyczność jest mała a przypadki łamania regulaminu rzadkie, Na Nie

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chłopaki mają mało do roboty, więc to niepotrzebne.

 

5 godzin temu, Kaczor :D napisał:

Ps na pewno wielu z was może się to nie spodobać lecz naprawdę czasem niektóre tematy teksty nie powinny być ponieważ młodzież czyta.
A raczej byście nie chcieli żeby wasze dzieci czytały same o niektórych tematach.

Tak tylko przypomnę jakie oznaczenia ma CS:GO:

Offensive

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.Gra zawiera elementy przemocy.
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ranga na chwilę obecną jest nie potrzebna. Jeżeli irytują Cię jakieś wpisy zawsze możesz użyć opcji "Zgłoś" jednak radze do wszystkiego co się dzieje na czacie podchodzić z dystansem :) 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie