Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na ADMINA [Dieg_00] v3


Dieg_00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dieg_00
Wiek: 18
Steam/NonSteam: STEAM_0:0:601044274 
Mikrofon [Tak/Nie]: TAK
Znajomość AMXX [1-10] Myślę że między 7 a 8 ale musze sobie troszeczkę przypomnieć 
Link do GT: COŚ COŚ SIE ZEPSUŁO I NIE DZIAŁA :D 
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Po 100 razach przestałem liczyć a tak serio to miałem kilka swoich serwerów ZM/FFA+BF2/JB/CSGO MOD byłem opiekunem kilka razy nie pamiętam ile razy miałem admina ale pierwszy raz chyba jak miałem z 10 lat cos takiego 
Opowiedz coś o sobie: Krótko Krystian lat 18 lubie grać w gry komputerowe zawodowy driver kategorii B/T 
Dlaczego akurat ty?: Adminów troszku przybrakło a nawet jak są to i tak  wiadomo nie każdy wszystko widzi nie każdy zareaguje a patoli na serwerze nie brakuje wystarczy że admin na chwile wyjdzie i już samowola poza tym myślę że jestem kompetentny aby objąć tę funkcje z racji iż znam moda wiem jak w to sie gra i chce pomagać :D<3 a poza tym MYŚLĘ że gracze za mną przepadają raczej nie jestem konfliktowy ale stanowczy i sprawiedliwy nie faworyzuje nikogo :)  
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? A więc wiedziałem że MCk ma serwer więc zacząłem go szukać i tak przerzucając tone padła znalazłem i gram :D  

Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni]: coś tam miotne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak 

+wiek 

+widzę go na serwie 

+amx 

+składka, zawsze się kasa przyda 

+doświadczenie 

Brakuje admina który będzie często na serwerze, nie raz na jakiś czas. 

Jestem na tak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. 

Ma moje zaufanie.

+Steam 

+Wiek 

+Doświadczenie 

Myślę że po resecie przyda się więcej administracji która chętnie uczestniczy na serwerze. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie