Skocz do zawartości

Zablokowane Ninejszym odwołuje się od decyzji Krejzolka <3


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WIKARY

Data zdarzenia:

jb_ard1 23 2022-10-22 16:16 2022-10-22 17:05
   

Powód bana: Ucieczka z Ct

Opis sytuacji: Po wejściu do ct zauważyłem brak bindów.

Poinformowałem administratora serwera iż wyjdę z ct w celu uzupełnienia bindów ,i zaraz wrócę przy czym nie zbugowałem mapy.

Po chwili u Krejzolka odpaliła się klasyczna dla niego trisomia 21 chromosomu , wkleił mi bana przy okazji użył kilku wyzwisk w stosunku do mnie

wywyższając się iż ma admina i ma wyjebane na mój protest od bana.

Po nałożeniu bana i tak przerzucił mnie do ct i prowadziłem całą mape :??:

ps.mam nadzieję że się jakoś do tego odniesiesz nie będę już nawet wspominał o twoim zachowaniu po nałożeniu bana @ Krejzol99 całe szczescie jest hltv :)

 

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • WIKARY zmienił tytuł na Ninejszym odwołuje się od decyzji Krejzolka <3

Jak juz cos piszesz to pisz prawdę, z tego co czytam to sam stek bzdur wyssanych z palca. Po 1 wlazles do ct nastepnie z niego wylazles odrazu nic nie piszac. Zapytałem sie przez mikro czy chcesz bana, odpisales strzelaj czy coś takiego, malo wazne. Dopiero po tym jak dostałes bana pisales cos o bindach,zreszta wszystko w logach jest. Wiecej prosze mi tu nie kłamać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wikaremu nie dawal ub nie nalezy sie

Przez misiek223,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu. Ostrzeżenie słowne (0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krejzol99 napisał:

Jak juz cos piszesz to pisz prawdę, z tego co czytam to sam stek bzdur wyssanych z palca. Po 1 wlazles do ct nastepnie z niego wylazles odrazu nic nie piszac. Zapytałem sie przez mikro czy chcesz bana, odpisales strzelaj czy coś takiego, malo wazne. Dopiero po tym jak dostałes bana pisales cos o bindach,zreszta wszystko w logach jest. Wiecej prosze mi tu nie kłamać. 

Rozumiem u ciebie słabą zdolność dedukcji oraz czytania ze zrozumieniem dlatego możesz postrzegać opis sytuacji jako kłamstwo.

 

1.Nic nie pisałem to tylko poinformowałem na chacie głosowym że przejdę do tt.

2.Nie wiem od kiedy administrator konsultuje Bana z graczem, rozumiem że nie byłeś pewny swojej decyzji. .

3 TAK pisałem po dostaniu bana bo myślałem że się nie zrozumieliśmy  i chciałem ci wyjaśnić ponieważ po przejściu byłem martwy jednak ty szedłeś w zaparte po czym rozmowa przeszła na chat głosowy

 

 Rozumiem twoją służbistość w tej sytuacji jednak wiem też że rzadko przejawiasz ją na serwerze,czasami wręcz trzeba cię prosić byś zareagował.

Domyślam się czym było to spowodowane jednak nie rozumiem faktu iż dając mi bana i tak przerzucasz mnie na 2 następne mapy do ct wiec czemu służył ten ban ?

(na całe szczęście nie byliśmy we dwójkę na serwerze)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikary przebywa często na serwerze w popołudniowych godzinach oraz nocnych kiedy brakuje kogoś w ct to on w tym momencie jest dostępny,  potrafi prowadzić kreatywnie, dobrze ogarnia, myślę ze opiekun mógłbym mu dać jeszcze jedną szansę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WIKARY napisał:

Rozumiem u ciebie słabą zdolność dedukcji oraz czytania ze zrozumieniem dlatego możesz postrzegać opis sytuacji jako kłamstwo.

ś 

1.Nic nie pisałem to tylko poinformowałem na chacie głosowym że przejdę do tt.

2.Nie wiem od kiedy administrator konsultuje Bana z graczem, rozumiem że nie byłeś pewny swojej decyzji. .

3 TAK pisałem po dostaniu bana bo myślałem że się nie zrozumieliśmy  i chciałem ci wyjaśnić ponieważ po przejściu byłem martwy jednak ty szedłeś w zaparte po czym rozmowa przeszła na chat głosowy

 

 Rozumiem twoją służbistość w tej sytuacji jednak wiem też że rzadko przejawiasz ją na serwerze,czasami wręcz trzeba cię prosić byś zareagował.

Domyślam się czym było to spowodowane jednak nie rozumiem faktu iż dając mi bana i tak przerzucasz mnie na 2 następne mapy do ct wiec czemu służył ten ban ?

(na całe szczęście nie byliśmy we dwójkę na serwerze)

1.Jak mogłeś mnie informować na czacie głosowym skoro byłeś martwy a ja żywy?

2. Oczywiście ze byłem pewny

3. Ale o czym ty bredzisz? Ani przez chwile nie byłeś żywy wiec nie wiem jak mogłes ze mną coś ustalać przez głosówke,to ja grzecznie się zapytałem Cie na mikro czy chcesz bana a Ty bez wachania się potwierdziłeś to pisemnie jak byłes martwy. Myślisz ze jak sie ma admina to sie słyszy martwych graczy?

 

Whatever dla mnie może dostać tego UB bo to tylko głupia ucieczka a nie masowy FK czy nie znajomość regulaminu pomijając ucieczkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie