Skocz do zawartości

Zablokowane podanie na admina zm


sloneczko623

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:sloneczko623
Wiek: 23
Steam/NonSteam: Steam https://steamcommunity.com/id/sloneczko623/
Mikrofon [Tak/Nie]: Tak 
Znajomość AMXX [1-10] cos pomiedzy 6/7
Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/sloneczko623/51.83.166.59:27015/ ( Tak naprawde mam ponad 8tys minut bo byla zmiana ip i nie zaliczalo)
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Sporo razy 
Opowiedz coś o sobie:  Mam na imie Michał zajmuje sie produkcja części do samochodów. Mam 2 hobby jedno z nich jest to sport. Gram w piłke nożna od  prawie 7 lat.  Lubie pozwiedzac cos ciekawego. Oraz ostatnio wleciala mi zajawa na muzyke.
Dlaczego akurat ty?: Ostatnio aktywnosc administracji na serwerze upadla wiec nie ma kto pilnowac serwera.  Jestem coddzienie dostepny na serwie,mam spore doświadczenie wiec czemu nie.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? Wyswietlil mi sie serwer w liscie csa.

Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni]: Mozna jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim zdaniem jest to kompetentna oraz kulturalna osoba, która jak najbardziej sprawdzi się w roli admina, jest codziennie aktywny, oraz obecny, więc w razie potrzeby myślę, że szybko by zareagował na niepoprawne zachowanie na serwerze, twierdzę, że warto dać mu szansę na to żeby się pokazał jak z najlepszej strony. Jestem jak najbardziej na tak. Eldo  :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalbym mu szanse widac go bardzo czesto na serwerze nie ma sporu z ani 1 graczem z tego co widze przestrzega regulaminu patrzy czesto na discorda poniewaz sam poleca branie udzialu w konkursach innym osobom zwaraca szybko uwage jezeli ktos nie przestrzega regulaminu stara sie pomagac graczom   + daje dobre rady sercowe polecam gracza

Edytowane przez RaZoReK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, madziachrypka napisał:

ty mozesz sobie dawac szanse a nie obrazasz i banujesz pozniej mnie za ponoc grozby xD

jak masz do tego problem to mozesz napisac skarge + to nie bylo za grozby tylko za grozenie degradem gdzie jest to zagrozone w regulaminie pisalem ci to a i tak to robiels

i nie pisz tego tu poniewaz to nie jest do tego + nikogo nie obrazilem bezposrednio wiec nwm czemu mowisz ze borazilem ciebie poniewaz ciebie moglem nie miec w tamtym momencie na mysli

 

 

Edytowane przez RaZoReK
Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że jestem na Wielkie tak, znając tego użytkownika nadaje on się na admina.

+ Kultura osobista, totalna kultura człowiek który nigdy nikogo na serwerze na którym z nim gralem nie obrazil, mimo że zachęcałem go do pisania je**ć Wiktora nie pisał tego, ma wielka kulture.

+ Wiek, Jest on w wieku który bardzo nadaje się na administratora, lepiej to niż konkurencja na której administracja miała po 12lat

+składka, jeżeli dorzuci jakiś grosz pomoże wam to w rozkręceniu serwera, też na wielki plus

+GT, Chłop co ma życie w komputerze, w trzynascie dni wbił 127 godzin? czy jakiś inny admin tak kiedyś zrobił? 

+Amxx i doświadczenie, Słoneczko ma doświadczenie i był już adminem kilka razy co utwierdza w przekonaniu że się na nim nie przejedziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że jestem na TAK

+AMX

+DOŚWIADCZENIE

+GT

+AKTYWNY OGARNIĘTY KULTURALNY I WGL WYJEBISTY GRACZ

 

Uważam że jak narazie nie ma bardziej kompetentnej osoby na tym serwerze bo to co sie dzieje po odejściu @ KiseTy i @ Sexy BoYto jest istna patola aktualni admini nie są wstanie w 100% ogarnąć dzieci/patusów i tych czopów co mają gdzieś regulamin a słoneczko jest codziennie jest aktywny zna i przestrzega regulaminu nie jest konfliktowy aczkolwiek nie da sobie w kasze dmuchać jest sprawiedliwy i nie faworyzuje graczy każdego traktuje tak samo i zawsze stara sie pomóc w miarę swoich możliwości.

:D<3 :) 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                            0NiWTCS.png.390e0df4d5cc19a226bbd44929649307.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. 

+Aktywny gracz , znany, lubiany. 

+Zna regulamin,  ma doświadczenie.

+Steam, wiek i micro jest.

Wygląda na to że się nada.

Ogólnie po paru dniach przerwy faktycznie, dziwna sytuacja, ale może to byś spowodowane wzrostem lv i większą rywalizacja. No ale żeby w weekend sam MCK był na serwerze to trochę kiepsko. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, jak ktoś wyżej napisał. Odejście moje i Kisego sporo namieszało, ktoś bym usiał zatkać tą lukę.

+ AMX

+ WIEK

+ Kulturalny, ale jak trzeba umie się odgryźć

 

Pisanie niczego więcej nie ma sensu.

 

Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie