Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane [#6 Ja&Ty] The end.&scofiield


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

ja&ty.png

zYQfQH7.png.f455c81f117c75fb2ef5027d6bf99990.png

W tym wydaniu sprawdzimy @ The end. i @ scofiield
Czy chłopaki mają ze sobą coś wspólnego? Może zostaną kompanami?

Pytania: @ drenn

Odpowiedź: @ The end.

Odpowiedź: @ scofiield

zYQfQH7.png.f455c81f117c75fb2ef5027d6bf99990.png

 

1. Wolisz auto czy rower?

Uwielbiam rower chociaż podróżuję częściej samochodem niż rowerem.  Rowerek najlepszy.

Auto ale tylko dlatego, że szybciej dotrę tam gdzie chce. 

 

2. Jedzenie ostre czy łagodne?

Specjalnie mocno ostrego jedzenia to nie lubię i też takiego nie zjem, ale lekko ostre jest spoko.

Zdecydowanie ostre (polecam sos buldak)

 

3. Kim chciałeś być jako dziecko?

 

A kim ja nie chciałem być xD. Najbardziej jak pamiętam to chciałem zostać lekarzem. Później było też coś z żołnierzem, ale ostatecznie to jestem na informatyku :kekw:  Tyle z tych marzeń za dzieciaka.

Chirurgiem. Coś nie pykło...

 

4. Potrafisz przyznać się do błędu?

Hmm.. Raczej tak i czasami jak coś odjebie to się przyznam, ale też bywały sytuacje w których nic na ten temat nie wiedziałem.

Potrafię ale gdy widzę, że jest szansa wyjścia zwycięsko, z sytuacji gdzie popełniam błąd, to to wykorzystuję. 

 

5. Jakie strony najczęściej odwiedzasz?

Głównie  jutub, fb, twitch, twitter i inne csowicze ;)

Hm, nie siedzę za dużo na witrynach internetowych. Jeśli już to lokalne z wiadomościami z regionu albo sportowe.

 

6. Jak impreza to w domu czy klubie?

Nie jestem jakimś wielkim imprezowiczem, ale jak już to zdecydowanie w domu.

Dom. Nie jestem fanem klubów. Za dużo dziczy.

 

7. Lubisz zwiedzać obce miejsca?

To zależy od miejsca i od tego czy ktoś prowadzi tą wycieczką. Nienawidzę podczas zwiedzania być przez kogoś oprowadzanym, bo mam wtedy wrażenie, że marnujemy wzajemnie swój czas. Ale koniec końców to chyba lubię.

Lubię odwiedzać nowe miejsca ale czy je zwiedzać to już tak średnio. Chyba, że wyróżnia się czymś nadzwyczajnym.

 

8. Masz jakieś marzenie?

Mógłbym powiedzieć, że jestem marzycielem, ale też coś robię - żeby nie było xD. Marzę o tym by @ Kostinio miał rangę Użyszkodnik, chciałbym w sumie też być sławny, ale jednocześnie nie być w centrum uwagi. Chciałbym być milionerem nic nie robiąc. Zapewne też mam jakieś poważniejsze marzenia, ale o tym kiedyś ;)

Mieć własnego karła xd Tak poważnie to chyba założenie rodziny.

 

9. Wstajesz wcześnie czy śpisz do południa?

Raczej jestem przeciwnikiem spania do południa, bo szkoda dnia. Zazwyczaj wstaje przed 6, ale bywają też dni, w których budzę się chwilkę przed 10.

Ze względu na pracę - 5:40 codziennie (poza weekendami). 

 

10. Interesujesz się polityką?

Do samej polityki podchodzę z ogromnym dystansem. Z wypowiedzi pis'owców, po'wców i innych takich, to zazwyczaj się śmieje. Bardziej interesuje się gospodarką kraju, a w tym bądź co bądź jest trochę polityki. Tematów innych - politycznych staram się nie poruszać. Nuda.

Zależy. Interesuje tą samorządową, która chcąc nie chcąc dotyczy mnie bardziej niż ta z Warszawy - tym baranom się jedynie przyglądam i wstydzę.

 

zYQfQH7.png.f455c81f117c75fb2ef5027d6bf99990.png

PODSUMOWANIE: 

Czy to będzie dobra para na wspólne imprezowanie?
Na 10 zadanych pytań odpowiedzieli zgodnie aż na 6 pytań.

 

Dwaj panowie ruszyli razem na wycieczkę, jednak każdy z nich wolał chadzać własnymi ścieżkami. Mimo tego mieli wspólne tematy do rozmowy i zdawać by się mogło, że wbrew powszechnej opinii o Polakach ta dwójka będzie zgodna w kwestii polityki. Z pewnością będą mogli dobrze obgadać i zorganizować jakąś domówkę, ponieważ wstają o podobnych porach i łatwiej jest gdy zostajesz w domu i nikt nie musi cię odwozić. Gorzej może być z jedzeniem, ponieważ panowie mają różne kubki smakowe, trzeba będzie więc robić osobne zakupy.

Mimo pewnych różnic w tym do czego dążą i co oglądają w sieci, powinna zawsze zajść między nimi zgoda, gdyż każdy potrafi przyznać iż popełnił błąd.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie