Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Marvw


marVW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Patryk.

2. Wiek: 21.

3. Kontakt: Gadu-Gadu: 12103588, Steam: marVW, PW.

4. Lokalizacja: Konin.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):  Jestem codziennie minimum dwie godziny.

6. Posty (min.250 sensownych): JEST.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Zacząłbym od ogólnego porządku, zakończył famę łamania regulaminu forum.  Chciałbym również wprowadzić przyjazną atmosferę między użytkownikami. Jeśli chodzi o wygląd to według mnie CSowicze.pl jest jak najbardziej przejrzyste, łatwe w ogarnięciu i nie trzeba w nim żadnych większych zmian. Zadbał bym o kulturę(dzieci też są na tym forum i nie koniecznie powinny czytać różne rzeczy) i o miłe przyjmowanie i pomoc nowym graczom/użytkownikom.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:  Oczywiście, że tak. Na forum jak i w życiu prywatnym, świetnym przykładem jest moja praca w której najważniejsza jest współpraca.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:  Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, systematyczność to jedna z moich cech, którą bardzo sobie cenie.

10. Coś o sobie:  Mam na imię Patryk, tak jak piszę wyżej ^^, mam 21 lat, pochodzę z Konina, miasta położonego w województwie Wielkopolskim. Skończyłem szkołę średnią o profilu informatyczny, pracuje od ponad półtora roku. Jestem wielkim motomaniakiem, kocham auta i zapach benzyny, można mnie spotkać na różnych zlotach i spotach w Wielkopolsce oraz na większych imprezach w Polsce. Jestem osobą uczciwą, pracowitą i bardzo oswojoną z językiem polskim.

11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanoisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Skończyłem szkołę średnia na profilu informatycznym, przez całe 4 lata uczyłem się podstawowej obsługi IPB,  MyBB,  phpBB2, Pascal, C++ itp.

12. Obowiązkowe mikro: Jest. 

13. Linki do reklam:  http://csowicze.pl/topic/6520-reklamy-by-marvw/?p=31679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od razu moderatora ci damy?

Moim zdaniem na razie to zajmij się serwer TP bo chyba nie za bardzo wam to idzie.

Jestem na Nie:

* z 272 postów może z 200 są sensowne -

* nie masz 4-ro miesięcznego stażu na forum czy tam trzy misięcznego.

*  aktywność może jest, ale też nią nie świecisz. 

* jest na razie 2 JM i też nie mają zbyt dużo roboty, nie wiem czemu rekrutacja w ogóle jest otwarta.

Tak więc podsumowując Nie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równieź na Tak

 

+ Ogar

+ Wiek

+ Podanie ladnie napisane

27874316207274248420.png

Kontakt:

GG: 45472313

Team Speak 3

Steam: ✪ zEneK ✪ <3

Prywatna Wiadomość ( Pw )

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

1.Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania

2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie

3. Moderator nie obija się - moderator czuwa

4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach

5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwage

6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli

7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów

8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumiaków

 

---------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

- narazie jest wystarczająco Junior Moderatorów, chodź przydałby się jeszcze 1 ogarnięty.

- jak widać nie masz sensownych 200 postów, brak stażu na forum.

- zwiększ aktywność i złóż podanie za kilka lub kilkanaście dni.

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Zastanawiam się nad tobą" marvV ". Zrezygnowałeś z rangi "UBM", następnego dnia znów ja otrzymałeś.
Mimo iż znam cie i jesteś moim dobrym znajomym to ja i tak patrzę czy dana osoba zasługuje na dana rangę i czy spełnia kryteria.
   Nie bierz tego tak do siebie, ponieważ wymagania są najważniejsze. Masz serwer zajmij się nim, następnie złóż podani.
Zastosuję teraz metaforę piłkarza która na pewno ci się kiedys przyda.
(cyt." Nie ważne czy przegramy, walił to pies, tak jest tak jest").
Mam nadzieję, ze przyda ci się to kiedyś, i jeszcze raz nie gniewaj się za to, że tak piszę.

Jestem NEUTRAL.
- Masz 2 niespełnione pkt z wymagań.
# Posiadasz wielki ogar.
- Masz serwer, powinieneś nim się zająć, ponieważ jest ciągle 1/17.
# Zrobiłeś reklamy, liczy się to i widac, ze do leniwych nie należysz.
- Mało się rozpisałeś w uzasadnieniu.
# Widać, że ci zależy i na prawdę chciałbyś na to zasłużyć.
# Widać, że coś potrafisz.

   Nie gniewaj się, że tak piszę, ale na prawdę nabij ty postów "spam", następnie ogarnij serwer, ponieważ z forum i serwerem nie dasz sam rady, popraw aktywność na forum.

Pozdrawiam. SSG.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie Zaakceptowane. Zgłoś się do administracji.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie