Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Zwiększenie Znaczenia Rangi "redaktor"


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą wpadłem na genialny pomysł :D Przynajmniej tak mi się wydaję.

Na forum jest ranga Redaktor ale służy ona tylko do wywiadów i gazetki,której nie ma.

Proponuję,każdemu redaktorowi dodać jeden dział z różnych dziedzin (Gry,sport lub motoryzacja itd)

Redaktorzy mięli by za zadanie zapełniać te działy różnymi newsami ze świata danej kategorii. Podając źródło i tagi. Dzięki temu nasze forum będzie wyszukiwane przez google po wpisaniu przeróżnych fraz w wyszukiwarce.

Oczywiście będzie to wymagało większej ilości redaktorów ale to chyba nie będzie problem.

 

Proponowalbym też wybranie jednego z redaktorów na tzw, "Redaktora Naczelnego" który pilnował by aktywności pozostałych redaktorów.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę bez sensu. Tak jak kolega napisał po co mamy zaśmiecać forum ? Zbędne , jestem na nie.

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie