Skocz do zawartości

Zablokowane SKARGA ROSOMAK


BigSOSA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:$WN
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę:Rosomak
Opis sytuacji:Gościu mi daje bana na 7 dni po tym jak fra**r nie mógł mi wejść do kampy i rzucił mi pake na 1 os po czym po słowie ch*j nie skierowane w jego os został najwyraźniej urażony że mnie zabnował na tydzień łeb.
Data i czas zdarzenia:30.09.2022 przed 23:20-40 cos
Dowody [SS/Demko]:Nie mam nic w logach może być nawet nie widziałem że bana dostane XDDD Wjeżdża demko bo kozacki server i nagrywa elooo 11min 20 sekunda   http://860108.hltv2.pukawka.pl/hltv-2209302316-zm_CsCreativ_v1-1664572560-1664574480.zip

Edytowane przez BigSOSA
Przez misiek223,

Nie obrażaj innych użytkowników. Ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś pake nazwałeś mnie chu*em i teraz twierdzisz, że nie kierowałeś tego w moją stronę bo dostałeś 7 dni XD. (są świadkowie) 

Masz komende /regulamin poczytaj sobie zanim wejdziesz w kontakt z ludźmi to nie będziesz musiał płakać na forum.

Co z  tego, że rzuciłem pake na 1 os miałem do tego prawo XD.

Tak samo jak miałem prawo dać Ci tego bana na 7 dni :v

Ja Ci nie ubliżałem kolego jak mi wrzuciłeś pake czy skakałeś w kampie rundę wcześniej.

Poza tym nie tylko mi działałeś na nerwy cały serwer Cię znienawidził :V

Ja widzę same plusy tej akcji 

+ Ty sobie trochę odpoczniesz 

+ Ludzie sobie trochę od Ciebie odpoczną.

 

Tyle odemnie dziękuję. 

 

 

Edytowane przez Rosomak.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mi nie pi****l gościu bo nic do ciebie nie powiedziałem najwyaźniej cie sraka boli a server to kocha mnie a ty tylko dupsko umiesz lizać innym jesteś pozerem co admina dostał i świruje jarząbka nadajesz sie gościu a nic nie było w twoją strone skierowane mam nadzieje ze normalny gosciu to zobaczy nie pozdrawiam.Edit i pake dostałeś ośle na 3 os a nie na jedną bo jesteś

Edytowane przez BigSOSA
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +3. Obraza innego użytkownika. Spam - używaj opcji "Edytuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty widzisz co piszesz XD? Umiesz czytać ze zrozumieniem? 

Pisząc cały serwer miałem na myśli aktualnie grających graczy o tej porze a było ich troszke :v 

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +2: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie