Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina,Strażnika


[xanny]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:xanny

Imię: Martin
Wiek: 15
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Poniewaz chcialbym pomoc w rozbudowie serwer pilnowac pomagac podpowiadac innym jak mi to podpowiadal {wajdak} natomiast chcialbym rowniez banowac na ct przed chwila mialem taka sytuacje ze dziecko wszedlo do ct prowadzilo byle jak odliczalo od 8 do 5 {BEZ SENSU}. oraz chcialbym rowniez banowac smieszkow co odwalaja i na aimie pykaja dlatego pisze te podanie bo mam dosc dzieci jak i rowniez niedopilowanych nastolatkow :)

Doświadczenie: bylem kiedys adminem na serwer only de_dust2 natomiast zostalem zdegradowany za naduzywanie rangi (bylem na okresie probnym) wszystkie inne moje ostrzeganie pilnowanie bylo doskonale :d
Znajomość AMXX (W skali 1-10): nie bylem jeszcze na jailbreyku admien,straznikiem ale chcialbym sprobowac znajomosc takie 6-10 badz mniej 

Ile czasu spędzasz na serwerze: ostatnio opuscilem serwer ale tak to bylem codziennie 
Jak długo jesteś z nami: wydaje mi sie ze z jakies 4tyg

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/xanny/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak (cs na steam jeszcze nie ale bede kupowac w jak najblizszym czasie)

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  tak
Kontakt: najlepiej discord jesli bedzie potrzeba zaloze konta na innych platformach takich jak ts3
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: jesli bedzie taka potrzeba to oczywiscie ze tak :)


8 minut temu, [xanny] napisał:

 

 

Edytowane przez [xanny]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ [xanny], jeżeli zakupisz CS 1.6 na Steam, to jestem w stanie dać Ci szansę na okres próbny. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin z banem na CT? Ciekawe.

Skoro miałeś admina i straciłeś za nadużywanie to jak mogłeś wszystko wykonywać doskonałe? 

 

Jeszcze we własnym podaniu się wypowiada po kilka razy, ajajaj.

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana na ct za prowokacje i brak mikrofonu akurat mikrofon mi się zepsuł (już wszystko git) bana za nadużywanie rangi dostałem bo kolegę slayowalem i teraz rozumiem że to był błąd wszystko było dobrze po za tym byłem na okresie próbnym (nie pozdrawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie wstrzymuje do rozpatrzenia. Przez najbliższy tydzień będziesz pod obserwacją @ [xanny] i wtedy podejmę decyzję. Bardzo się cieszę, że zakupiłeś grę na Steam - to na wielki plus. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • snuffy zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie