Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja - Sa4ki.


Sa4ki.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sa4ki.
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin Jailbreak
Powód: Zbyt duże zakłopotanie regulaminu, a rzeczywistoćsi na Jailbreak'u. Przez takie coś brak chęci na dalszą gre, rozumiem jest to czasami śmieszne i zabawe jak admini też troche potrolują, ale wchodzi to na wyższą skale. 

Zamiast pomagać, lepiej robić co się chce jak nie ma wyższej administracji; odradzać, włączać i wyłączać spamiąc opcje techniczne itp... Dla mnie lekka przesada będąc szczerym.  Wole legitną fajną rozgrywke gdzie każdy jest równy nikt gorszy, a tych złych karać. Tutaj jest odwrotnie bujanie kota ogonem, śmianie się z młodszych i dawanie im CT, nawet jak ledwo co umią prowadzić. Dlatego wiem, że pewnie też lekko oberwe, ale wbijałem tylko na 10min max dziennie zobaczyć jak jest, ale jak widać tak samo cyrk przez administracje.  Nie zamierzałem się z nikim kłucić byłem adminem też mogłem coś z tym zrobić, ale jednak inni admini byli w trakcie, a nic nie robili.

Z miłą chęcia chciałbym grać dalej być i wbijać, i dobrze się bawić, ale niestety jestem sam, a  wyższość nowszych administratorów JB to kumple którzy siedzą na Discord lub ts3 i mają beke z gry.

 

Naprawdę dzięki za początkowo super spędzony czas, mnóstwo uśmiechu i fajnej gry. Było super, ale robi się z tego zamieszanie w którym nie chce być, a plugin na ban CT nadal nie naprawiony.

Jakbym miał ocenić wszysto to daje 7/10, a po drugie czasu nie mam bo robie prawko i mam robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zbyt pochopna decyzja. Zamiast napisać co Ci nie pasuje na serwerze, to wolałeś zrezygnować. Dzięki za pomoc i powodzenia. :beargif:

Tak to już jest na tego typu modzie, że ludzie ciągle ze sobą rozmawiają i tworzą się grupki znajomych. Jednak faworyzacja na serwerze jest zwalczana, a to że czasami młodzi prowadzą to rzadkość. Zazwyczaj nie ma wtedy chętnych.

 

Co do banów na CT - nie działają, gdyż na NS nie są aktualnie skuteczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, trakera mam jednego z lepszych na serwerze i rzadko kiedy sie spotykam z jakimś wiekszym nieogarem na serwerze czy cos w tym stylu. Co do dzisiejszej sytuacji z big kingiem(bo bylem akurat jak ty wszedles), to jednorazowy strzal. Chlopak jest mlody, ma tam chyba z 9 lat ale nie jest taki niekumaty i ogolnie zabawny. Ja go akurat lubie, duzo osob tez i nie wyzywamy bron boze. Trafią sie osoby ktore beda wyzywac ale to jak wszedzie-masz wiecej lat niz ktos, to wyzywasz. Takie to community csowe po*****e. Raz na ruski rok da sie szanse takim ancymonką poprowadzic. Sam przyznajesz ze jestes raz dziennie na 10 minut, wiec mozesz nie wiedziec, baaa oczywiscie ze nie wiesz jak to wyglada przez 99% czasu, wiec troche pochopnie tutaj opisujesz, to co sie dzieje i troche tak nie za ciekawie z twojej strony. Wieczorami pykamy po +20 osob i jest giga fun, kazdy sie bawi jest elegancko. Czesto gęsto konczymy granie w srodku nocy po całym dniu orania w serwer. Zamknąłeś sie na ludzi z serwera zamiast otworzyć i mysle ze dlatego masz takie zdanie. Nie podoba mi sie to co napisales, bo w gruncie rzeczy stawiasz serwer w bardzo zlym swietle, a to co napisales mija sie troche z prawda. Zdrowka zycze jestem tylko szarą myszką, która nie ma nic do gadania. I prawka za pierwszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co ten saki się produkuję, jak i tak nie wchodzi na ten serwer. mógł po prostu napisać, że już ma wyjebane na to jb

 

a i ten saki to taki 1/10

Edytowane przez F3n0men
ocena

poteszny.png.acf6c37526f529084c6e3d06df5c359d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, figo napisał:

 


39 minut temu, figo napisał:

Nie wiem, trakera mam jednego z lepszych na serwerze i rzadko kiedy sie spotykam z jakimś wiekszym nieogarem na serwerze czy cos w tym stylu. Co do dzisiejszej sytuacji z big kingiem(bo bylem akurat jak ty wszedles), to jednorazowy strzal. Chlopak jest mlody, ma tam chyba z 9 lat ale nie jest taki niekumaty i ogolnie zabawny. Ja go akurat lubie, duzo osob tez i nie wyzywamy bron boze. Trafią sie osoby ktore beda wyzywac ale to jak wszedzie-masz wiecej lat niz ktos, to wyzywasz. Takie to community csowe po*****e. Raz na ruski rok da sie szanse takim ancymonką poprowadzic. Sam przyznajesz ze jestes raz dziennie na 10 minut, wiec mozesz nie wiedziec, baaa oczywiscie ze nie wiesz jak to wyglada przez 99% czasu, wiec troche pochopnie tutaj opisujesz, to co sie dzieje i troche tak nie za ciekawie z twojej strony. Wieczorami pykamy po +20 osob i jest giga fun, kazdy sie bawi jest elegancko. Czesto gęsto konczymy granie w srodku nocy po całym dniu orania w serwer. Zamknąłeś sie na ludzi z serwera zamiast otworzyć i mysle ze dlatego masz takie zdanie. Nie podoba mi sie to co napisales, bo w gruncie rzeczy stawiasz serwer w bardzo zlym swietle, a to co napisales mija sie troche z prawda. Zdrowka zycze jestem tylko szarą myszką, która nie ma nic do gadania. I prawka za pierwszym :)

Dzięki wiekie za wszystko, fakt nie było mnie, troche pochopnie może to oceniłem i moja wina, większą sprawę stawiam na życie prywatne w tym momencie miłej gry na serwerze, bo nie jest zły napisałem to tylko pod kontem administracji ;) Reszta spoko fajna społeczność nie codzienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie