Skocz do zawartości

Zablokowane Smoke


SARKASTYCZNY

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

przejrzałem kilka tematów odnośnie zmian i nie zauważyłem nic o tym, także jeśli coś się pojawiło, to sorry...

 

Ostatnio na jednym ze serwerów był wgrany plugin na smoke takie, jakie są w cs'go. Czasami uciążliwym jest fakt, że NS widzi więcej przez te granaty niż osoby na steam. 

Myślę, że warto byłoby przedyskutować ten temat, bo grało się bardzo ciekawie na tym pluginie - wychodziło wtedy na jaw, kto ma dobre słuchawki i ogarnia otoczenie :P 

JEŚLI owy plugin byłby testowany, trzeba by wziąć pod uwagę, czy wyposażenie VIP powinno uwzględniać wtedy te granaty, bo mogłoby być dymnie na mapie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klasyczny dust2 z kilkoma udogodnieniami typu: skiny itp. więc moim zdaniem propozycja odpada na starcie, z takimi rzeczami że ns widzi wiecej niz steam musimy sie pogodzić nie mamy na wpływu.

 

Jestem poprostu na Nie jeżeli chodzi o tą propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to smoke wcale może nie być :V a jeśli mają być to po staremu, bo ten plugin faktycznie psuje "estetyke" gry 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się to na innych serwerach, ponadto moi przedmówcy wyczerpali temat. Nie będziemy tego dodawać. 

 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie