Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Grzmot z nocnika


Lufeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Nasralem ci do lufy
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Grzmot z nocnika 
Opis sytuacji:Chlop mi blokował kampe  powiedziałem zbanuj tego zjeba. bez ostrzeżenia, Bez say@@  0 reakcji powiedział ze mam go przeprosić powiedziałem, że nie banicja 3h 
Data i czas zdarzenia: teraz
Dowody [SS/Demko]:
@ KarłowatyWyżełspoko dawaj demko jak mnie ostrzegałeś i pisałeś bana od forevera powod to ochłoń co to ma wspólnego z obrazą gracza? 

 

https://www6.zippyshare.com/v/LjIZvCAq/file.html demko

czas 23:45-24:10

czasowka jak chłop mnie blokował humanem przy kampie mowiłem mu ze chce wyjsc blokował blokował to nazwałem go zjebem je****m proste

 

Skoro Tak sie trzymamy zasad to spoko banujcie sobie ale róbcie to tak jak powinniście :D A nie ktoś wam  nie pasuje złamie regulamin  to rączki zacieracie zeby wykurwic banicje w trimiga :d Dlatego ulepy z klanów (Tryhardow) nie powini mieć admina na serwerach tego typu :D bo tak sie to konczy DominacjaGENETYCZNA!

@ MCk199 decyduj ja już się tu nie wypowiadam imo ban git Ale nie w tej sytuacji 

Edytowane przez Lufeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraziłeś gracza, dostałeś szansę na poprawę nie wykorzystałeś jej więc dostałeś bana. Kampę blokował human jak dobrze widziałem. Tyle w temacie skarga jest do zamknięcia.

 

Gościu, sam przyznałeś że kazałem Ci go przeprosić, przyznałeś że go obraziłeś, powiedziałem Ci przez mikrofon, żebyś nie obrażał więc Cię ostrzegłem. Dostałeś bana wcześniej od Forevera. Dostajesz cały czas upomnienia, cały czas obrażasz to zbanowałem cię na dłużej abyś przemyślał swoje zachowanie.

Gościu jesteś nienormalny XD Po 1 to ty piszesz skargę na mnie więc ty dajesz demko nie ja, po drugie sam wspominasz w tej skardze o tym że KAZAŁEM CI GO PRZEPROSIĆ, po trzecie na demku nie ma głosu. 

Edytowane przez KarłowatyWyżeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KarłowatyWyżeł napisał:

Obraziłeś gracza, dostałeś szansę na poprawę nie wykorzystałeś jej więc dostałeś bana. Kampę blokował human jak dobrze widziałem. Tyle w temacie skarga jest do zamknięcia.

chyba nie wiesz jak działa admin xD po 1 nie miałem bana za obraze ani razu więc najniższy wymiar Taryfikatora kar to raz a 2  zawsze musisz ostrzegać na Say@/@@  chyba kolega pierwszy raz flagi dostał ciesz sie ze bansa mają bo na komendach byś pewnie umarł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt obrażasz graczy 

 

Na przykład mnie teraz obraziłeś 

 

skakałem do lm'a nazwałeś mnie "kur*o"

wpuściłem cię do kampy nazwałeś "kur*y" bo zabijałem a oni skakali do lm'a (bo musisz w rundzie 25zm zabic XDD gosciu jak będzie więcej ludzi to na luzie to zrobisz)

 

Nie wiem może po dłuższym banie się nauczy 

 

POZDRO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraza gracza jak nic jak tu koledzy wyżej piszą jasno i wyraźnie kolego dostrzegaj say@@ Admin co pisze to wtedy możesz gadać na ten temat a jak dla mnie ban powinien być słuszny pozdro.. 👋

Przez misiek223,

Post nic nie wnoszący do skargi. Następnym razem ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kenzo napisał:

Obraza gracza jak nic jak tu koledzy wyżej piszą jasno i wyraźnie kolego dostrzegaj say@@ Admin co pisze to wtedy możesz gadać na ten temat a jak dla mnie ban powinien być słuszny pozdro.. 👋

o czym ty mowisz? czemu zresztą sie wypowiadacie skoro nie widzieliście sytuacji i gadacie jakieś randomowe akcje xD skarga tyczy sie nie wykonywanie zadań admina a nie płacz o bana ja wiem ze za obraze mógł mi dać bana.  ale nie z bomby bez ostrzeżeń na 3h jak chce sie pozbywać w taki sposób z serwera to bede pisał skargi na takie gowno zeby nie miał admina proste.-

Przez misiek223,

Spam. Post nic nie wnosi do skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LufeczkaPo 1 nie obrażaj graczy, następne obrazy będą skutkowały dłuższym banem.

 

Ogólnie na demku nie słychać kto co mówił, ale próbujemy to naprawić.

 

Dziwi mnie to, że wchodzisz do kampy a później chcesz z niej wyjść.

 

Ogólnie pisząc skargę zachowaj trochę kultury, bo będę ją zamykał następnym razem z automatu.

 

Jeśli @ KarłowatyWyżełnie widział dokładnej sytuacji co się działo to nie musiał go zbanować.

 

Wystarczyło zgłosić na u@ i poczekać chwilę jeśli @ KarłowatyWyżeł widział sytuacje albo zrobić skargę na gracza który cię blokował zamiast zacząć go obrażać.

 

Zamykam.

 

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie