Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Prosze O Skontrolowanie


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick:SZTANGA

Nick oskarżonego : Im Pro

Opis sytuacji:Grałem ja co dzień w cs'a i wchodzi typek oskarza mnie o wh a sam reklamuje( Bad Boy 6 ) niestety mam brak dowodów ponieważ sam dostałem bana i nie zdąrzyłem nagrać demka.

oczywiśćie ssy wrzucone.

Proszę o skontrolowanie tego gracza gdy bedzie na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     To może ja się wypowiem. Ostrzegałem tego gracza, nie posłuchał jeszcze głupio się śmiał, gdy poinformowałem go, że może otrzymać bana, tutaj cytuję "Proszę bardzo, możesz mi go dać". Tak więc jeżeli jeszcze raz go zobaczę, jak pisze sobie na czacie coś podobnego, otrzyma bana permanentnego, zwłaszcza, że nie posiada Steama, a do tego cwaniakuje. Tyle ode mnie.


Pozdrawiam Salvatore

   

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, też zwracałem mu uwagę skąd ten bind? A on zaczął się śmiać i wyzywać. Bad-boy ma ustawionego binda i dlatego, mógł usunąć już tego cheata ale nie chce mi się wierzyć że bind dalej jest.. Jestem za BANEM!

Eldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie