Skocz do zawartości

Zablokowane Prośba O Ub


ShooTeR.#

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:ShooTeR.#

Nick admina:ASSASIN

Serwer:COD MOD 201 LVL
Data i Godzina:01/01/2015 18:25
Mapa:de_dust2
Opis sytuacji:Grałem musiałem wyłączyć grę bo się zawiesiła wszedłem i ban za 'podszywka'
Screeny spakowane w .rar:
Link do bana w AmxBans:
Wycinek z consoli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nick na jakim grasz jest używany przez więcej niż jedną osobę. 

Zostałeś zbanowany, a żeby tego uniknąć zapraszam do zakupu REZERWACJI NICKU, następnie zgłoś się do właściciela serwera i zostaniesz odbanowany.

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa tego nicku na tym serwerze po za nim :) Próbujecie tak wyłudzić śmieszne parę złotówek na wasze serwery banując kogoś i mówiąc, że albo rezerwujesz nick albo ban? Ogar troszkę bo RZADKO KTO GRA NA STEAMIE na Cod Mod 201LVL. Właściwie to żadnego gracza nie było widać po za Shooterem ze steamem. I w momencie baniku on był również na steamie. To nie żadna  podszywka  grała i nie dawajcie takich bezsensownych i chorych powodów do bana. Dajecie dla jakiegoś nieogarniętego dziecka admina a on robi gówniane błędy i banuje bez żadnego sprawdzania ludzi. Wczesniej nie umial sie obsłużyć panelem admina gdy poprosilismy o vote na zmiane mapki , a to jest już karygodne. I tacy ludzie tutaj sprawują władze? To jest śmieszne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczek kiedy niby nie umialem zmienic mapy ? hahaha smieszny jesteś xD ze tylko ty piszesz o zmiane mapy a wszystkim innym sie podoba to nic nie zrobie, specjalnie dla ciebie ten serwer nie jest... a w sprawie shootera bylo dwoch graczy o tym samym nicku (grających oczywiście) więc zbanowalem. wszystko w tym temacie. Pozdrawiam :D

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie