Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane rozpiska cziterka


KinVa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:szancuN^!
Serwer:onlydd2
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip):24 STEAM_0:1:3069618  63 33:09   38    0
Link do demka:https://www2.zippyshare.com/v/Z7Y6Ryd2/file.html
Podejrzane momenty:

23:47-wychyla mida z pochylni i odrazu oddaje strzały w strone przeciwnika a nie ma prawa wiedzieć, że tam jest. Także dziwnie mu chodzi celownik(słaby config aima??)
23:57-po byciu chwili afk(zapewne config) wychyla na ct i próbuje strzelić w głowe(ja musiałem przybliżyć się do monitora by zobaczyć ten czubek) i po chwili jak nabiega
to na spowolnieniu 1/2 i 1/4 widać celownik obok głowy a on i tak trafia heada
24:33-wychyla reklame i nikogo nie widać ct a on po chwili robi nawrotke i celownikiem zaczyna mierzyć w ct za ścianą którzy są afk(niestety poległ)
26:01-wybiega z ciemni i widzi przez niecałą sekunde przeciwnika zanim wybucha smouk i trafia głowe za pierwszym razem przeciwniowi(to może być clear akurat, ale no) 
27:00-wbiega anarchie i odrazu po wychyleniu daje heada. Na początku celuje za wysoko, ale na 1/4 automatyczny przeskok na głowe
27:35-przeciwnik biegnie w jego strone a on już przez ściane celuje na model głowy i po wychyleniu tapik( w ogóle na spowolnieniu 1/4 27:35 jakoś mu celownik przylagowuje, że
aż przeskakuje chyba za modelem enemy może to wina serwera lub demka idk)
27:53-wbiega na longa i po wychyleniu coś 2 zabić nie umie to po chwili odpala mu się aimik i perfidnie widać jak celowni kpare metró od głowy a przeciwnik z prawej od niego
pada tak o i po chwili drugi też, ale tu przynajmniej celownik był troche bliżej głowy, ale nadal obok. Po chwili zaczyna strzelać w ściane do 3 o któym nawet pojęcia nie miał
i oczywiśćie zabija go w taki sam sposób co drugiego
ten jeden opis akcji mógłby wystarczyć w sumie, ale może znaleźć się ktoś ciepialski

28:17-wchodzi anarchie z teamem i pierwszego zabija normalnie bo celuje w głowe w  miare git, ale kolejny kilka sekund później z piachu ginie gdy ten celuje obok jakoś(nie
bardzo, ale jednak)
28:43-Wychyla na enemy z gali i celuje niby troche w głowe, ale kulka poleciała w skrzynie powyżej nad głową a nie w głowe
30:00-Wybiega longa i odrazu nie skumał co sie dzieje, ale po chwili przeciwnik wychyla i znowu celując obok daje heada
30:07-Wychyla anarchie i robi fraga(akurat na głowie to ten frag niby normalny), ale drugi to oddał 2 strzały z czego na spowolnieniu 1/4 widać, że oba lecą nad głową a i tak
zdobywa fraga)
30:50-wybiega na mida i po chwili wcelowywuje się w brame wiedząc, że przeciwnik znajduje się na b i zakładam, że widział go na wh jak biegnie do bramy dlatego tak się zatrzymał
Według mnie to wsyzstko wystarczy
Pozdro

Opis sytuacji:No co wbił sobie poczitować i mówił , że go sprawdzali wczoraj admini i dali ss(nie potwierdze bo idk) no to ja go sprawdziłem i nie było nic tam czystego w jego grze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec, nawet się nie kryje. 

gracz_zbanowany_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie