Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Gracz "szancuN^!" lata na aimie i WH rano, kiedy adminów nie ma na serwerze.


n8n

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: n8m

Nick oskarżonego: szancuN^!

IP/SID oskarżonego: 24 STEAM_0:1:3069618

Data i godzina zdarzenia: 26.07.2022, 9:30-10:00

Dowody: HLTV - 1s1k najlepszy ping w PL 

Opis sytuacji:
Wszedłem sobie rano na serwer, było 6 osób, po 3 na team, i ten cały "szancuN^!" jako jedyny miał ~150: 6 czy coś takiego no i widziałem na czacie,
że sobie chłopaki gadają, że odpalony itd, ale dobra, dołączyłem, przywitałem się, początek rundy więc od razu jak to ja - na środek pod bramę i czekam,
nagle jeb - bania chociaż stałem na środku za bramą w smoku (nie mógł mnie widzieć, ani słyszeć, strzelił 1 pestkę). No to ciach  - spectator i patrze jak gra,
a on normalnie wali po pestce na banie i tłumaczy, że wczoraj miał tylko ss-y i już odbanowany jest, żebyśmy sobie zobaczyli.
Patrzyłem dalej i normalnie po ścianach tam gdzie CT stało strzelał...

Nie nagrałem nic, nie mam screenshotów (zaraz uciekł, poza tym w robocie jestem, udało mi się zgłosić do Steam, że cheatuje, może konto straci),
więc prośba do admina o przejrzenie4 HLTV w podanych godzinach (9:30-10:00), gość ewidentnie ma WH i aim, nie rozumiem dlaczego został odbanowany dzień wczesniej.
Kolejny serwer z kolesiostwem?
Oby nie.
Edytowane przez n8n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AIMBOTEXE napisał:

gościu śmieszny jesteś na steam odpalony grac jak sie gra dzień w dzień 24h to sie nie dziw ze bede tak gral przegrane w csie 10 lat robi swoje 

Pozdrawiam SzancuN^! z rodzinką

Ja gram trochę dłużej niż 10 lat i to co wyrabiałeś to nie była czysta gra, z resztą sam na serwerze nie byłem i wszyscy narzekali, demnko jest w HLTV, niech admin zadecyduje, a nie mnie od śmiesznych wrzucasz, dzieciaku.

Edytowane przez n8n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz został już zgłoszony w odpowiednim dziale i zostanie ukarany zgodnie z regulaminem. :babelki:

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie