Skocz do zawartości

Zablokowane Admin 1195


1195

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 1195
Wiek: 22.11.1995  (jeszcze 26)
Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem nie na jednym serwerze, ale to było daawno, dawno temu. Miałem też swoje serwery, jak i forum..taka zabawa troche byla.. ale też wieki temu :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeśli chodzi o adminowanie to 10, pluginów nie tworze
Staż w CS-sie: 10 lat to na pewno, oczywiście z przerwami
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/profiles/76561199176401145/
Dlaczego Ty: Gram często na serwerze kiedy jest admin, a gram też często kiedy nie ma żadnego admina. Chciał bym troche przypilnować porządku, w miarę rozsądku :D Chociaż by teraz, gdy pisze te podanie, latal cziter, cele mapy nie są w ogole wykonywane, siedzenie na respie do 0:30...
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, ale tak 1-4h, nawet więcej
Kontakt: forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/1195/91.224.117.91:27450/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak, ale najlepiej blik bo nie mam polskiej karty

 

Drugiej szansy mieć nie będziecie! :D

Edytowane przez 1195
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1195 zmienił tytuł na Admin 1195

Jestem za okresem próbnym 

+ Wiek 

+ GT

+/- Chęci

+/- Podanie

+/- Doświadczenie 

- Jako osoba ubiegająca się o admina która będzie dbała o porządek na serwerze trzeba było zgłosić gracza w odpowiednim dziale "zgłoś czitera" ---> 

 

5 godzin temu, 1195 napisał:

Chociaż by teraz, gdy pisze te podanie, latal cziter

- Słabo bo jednak odrazu widać brak chęci. Jeżeli podanie by zostało odrzucone to nie chciałbyś już zostać adminem więc wygląda na to że to tylko szybka rozrywka będzie. ---> 

 

5 godzin temu, 1195 napisał:

Drugiej szansy mieć nie będziecie!

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać ale zrobię to, więc tak dzisiaj na serwerze jak wbiłem specjalnie włączyłem sobie adminlisten żeby sobie posłuchać co tam mówisz i jak się zachowujesz żeby móc się odnieść do Twojego podania i powiem tyle Twoja kultura jest na poziomie zero poza aktywnością nie przekonujesz mnie niczym innym, o cheaterze o którym wspomniałeś wystarczy napisać na czatboxie zazwyczaj na forum ktoś jest i idzie informacja do adminów i zazwyczaj jest ktoś kto jest wstanie na ten serwer wejść i tak jak wspomniał Cry od tego również jest odpowiedni dział i można owego delikwenta tam zgłosić i będzie po temacie, nie wiem czy było to celowe czy raczej w żartach ale  również słyszałem jak zdarzało Ci się prowokować (nie mi to oceniać aczkolwiek swoje słyszałem) Przejdę do podsumowania 

Kultura 

podanie oraz Twoje zachowanie na serwerze nie przekonuje mnie nawet w najmniejszym stopniu 

Aktywność

 

Zdecydowanie na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego cheata.

 Był dwie rundy i wyszedł, nawet nicku teraz nie pamiętam, tak by już nie wrócił. 

Kultura? Myślę że coś ci się podoba myliło, jedynie co to dla beczki z ludźmi coś pogadamy między sobą, znamy się z serwera. No ale doceniam każdy komentarz :)

no ale fakt, czasem zdarzy mi się powiedzieć słowo na K i nic wiecej. Nigdy na serwerze nikogo nie obraziłem, podchodzę do każdego z szacunkiem.

a z tym "drugiej szansy mieć Nie będziecie" przecież to żart...🤣

Edytowane przez 1195
Przez Cry,

Upomnienie:  Wypowiadanie się w swoich podaniach jest zabronione (od tego jest opcja edytuj).

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam konto na forum, to się wypowiem.

+wiek

+chęci

+amxx

13 godzin temu, Cry napisał:

- Słabo bo jednak odrazu widać brak chęci. Jeżeli podanie by zostało odrzucone to nie chciałbyś już zostać adminem więc wygląda na to że to tylko szybka rozrywka będzie. ---> 

 

19 godzin temu, 1195 napisał:

Drugiej szansy mieć nie będziecie!

Moderatorze, od razu*

Napisał podanie, to chyba ma chęci, co nie? Chyba, że go zmusili :/

Też by mi się nie chciało pisać drugi raz podania.

 

12 godzin temu, abcd. napisał:

i powiem tyle Twoja kultura jest na poziomie zero poza aktywnością nie przekonujesz mnie niczym innym

to byłaby jakaś nowość tam u was w administracji?

 

@ 1195przestań wypowiadać się pod własnym podaniem przynajmniej.

 

Ja tam jestem na tak, wymagania spełnia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie