Skocz do zawartości

Zablokowane [#13] Ona&On


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

onaion.png

Bohaterami dzisiejszego Ona&On są:

 

@ Saandra :) & @ Cry
zYQfQH7.png.b59f45e8516df5662b0fa10589ec1ba6.png
Pytania:

1. Jaki jest twój ulubiony cytat? Dlaczego właśnie on?

2. Czego nauczyła cię ostatnia porażka w twoim życiu?

3. Co byś zrobił/a inaczej, gdybyś wiedział/a, że nikt nie będzie cię oceniał?

4. Dlaczego jesteś tym kim jesteś?

zYQfQH7.png.b59f45e8516df5662b0fa10589ec1ba6.png
@ Saandra :)
 

1. ,,PIERWSZA ZASADA ZYCIA: 

- NIGDY SIE NIE PODDAWAJ 

DRUGA ZASADA ZYCIA :

- ZAWSZE PAMIĘTAJ O PIERWSZEJ"

DLACZEGO TEN CYTAT? Ponieważ to jest ulubiony cytat mój i mojego taty świętej pamięci🖤. Zawsze się tego trzymam nigdy się nie poddaje mimo przeciwności losu.

 

2. Nauczyła mnie tego żeby nie patrzeć na innych tylko na siebie, bo moje szczęście jest dla mnie najważniejsze 

 

3. Szczerze na ocenie innych mi nie zależy. Najważniejsze, żeby moi bliscy mnie nigdy nie oceniali, ale zawsze wspierali.

 

4.  Ponieważ jestem silna babka, która zawsze walczy o swoje do samego końca. Staram się nikogo nie udawać. Albo się mnie lubi albo nienawidzi. 

zYQfQH7.png.b59f45e8516df5662b0fa10589ec1ba6.png
@ Cry
 

1. Wayne Gretzky - Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.

Ciężko jest znaleźć ten jeden lecz ten ostatnio jest przy mnie dość długi czas ponieważ mało co wykorzystywałem szanse w swoim życiu teraz staram się żyć chwilą i korzystać z wszystkiego co jest mi dane.

 

2. Ostatnia porażka w moim życiu nauczyła mnie żebym się nigdy w życiu nie poddawał i szedł do przodu nawet jeżeli mam na drodze tornado. 


3. Gdybym wiedział ze nikt nie będzie mnie oceniał szczególnie bliscy to bym pewnie nie skończył ostatniego roku w college’u.

 

4. Jestem tym kim jestem ponieważ tak mnie wychowano i życie mnie nauczyło. Na te pytanie można by było pisać epopeje i nic nie napisać i na jedno by wyszło tak jak to ktoś napisał. 

zYQfQH7.png.b59f45e8516df5662b0fa10589ec1ba6.png
Propozycje pytań do następnego Ona&On możecie pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka usunał z polecanych temat
  • Luvvka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie