Skocz do zawartości

Zablokowane [Propozycja/Ankieta] Run Boost w CS 1.6?


snuffy

Run Boost  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz przetestować plugin Run Boost na serwerze DD2?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/05/22 o 12:37

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :pepehej:

 

Jest dostępny plugin umożliwiający wykonanie Run Boosta jak w CS:GO. Przychodzę z propozycją czy chcielibyście zobaczyć coś takiego na serwerze DD2 na próbę? Czy może będzie to zbyt duże ułatwienie? 

Piszę temat, gdyż nie chcę dodawać nowości bez wcześniejszej konsultacji z graczami i administracją serwera. :beargif:

 

W temacie dołączam ankietę oraz zachęcam do zostawienia śladu po sobie w postaci opinii/przemyśleń o pluginie. :pepeczyta:

@ Admin CS 1.6 [DD2], @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2]

 

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za tym, żeby wypróbować. Zobaczymy czy się to sprawdzi.

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dogadasz z 1 ziomkiem i będziecie tak sobie latać co rundę dodatkowo używając spadochron to będzie za duże ułatwienie :D no ale jak chcecie to możecie spróbować tylko żeby potem nie było że ludzie w w kilka sec tu i tam są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na tak nie jestem na nie, nie dokonca będzie to aż takie ułatwienie bo nie oszukujmy się ale żeby naprawdę dobrze robić runboosty to trzeba trochę ogarniać strefy a 3/4 serwera nie do końca ogarnia takie rzeczy bo nigdy ich to nie interesowało, jestem na tak pod tym względem że napewno urozmaici to rozgrywkę i będzie troszkę bardziej jednoczyć ludzi na serwerze ponieważ runboosta sie samemu nie zrobi, jestem na nie z powodu takiego że ludzie na początku będą płakać jak te spocuchy będą ogarniać i latać po tej mapie, ale spróbujmy pamiętajmy że wszystkim się dogodzić nie da ale uważam że będzie to raczej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • snuffy zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie