Skocz do zawartości

Zablokowane Nadszedł najgorszy moment w życiu..


ferstel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ferstel
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Wszystkie 
Powód: 

 

Poniższą treść również zawarta będzie w pożegnaniu :( 

 

Powiem tak... Jest to dla mnie bardzo trudny moment w którym muszę na jakiś czas odejść i skupić się w większym stopniu na życiu prywatnym, studiach oraz pracy która w obecnym momencie jest dla mnie priorytetem w życiu. Wiem że jest to możliwe do połączenia, jednak nie chciałbym zaniedbywać prac na forum oraz swojego prywatnego życia które pochłania większą część czasu... Dodatkowo zbliża się wielkimi krokami 3 rok studiów w którym to będę musiał się zmierzyć z napisaniem pracy licencjackiej oraz ją obronić a to nie lada wyczyn i trochę ( bardzo dużo ) czasu mi zajmie aby było to zrobione jak należy. Moja historia zaczęła się w 2016 roku, chciałbym żeby trwała jeszcze dłużej jednakże obecna sytuacja może troszeczkę pokrzyżować plany na obecny moment. Myślę że jeżeli wszystko minie i wyjdzie na prostą linię wraz ze studiami to wrócę do Was znów i będzie jak za dawnych lat. Jednak na ten moment tj. wyżej napisałem - nie chcę zawalać obu rzeczy w moim życiu. 

 

Na sam koniec chciałbym podziękować:

 

RumcajsJumper - Do Ciebie kieruję największe podziękowania...  Za możliwość wykazania mi się na każdej możliwej randze administracyjnej - począwszy od moderatora aż kończąc na
randze zastępcy właściciela. Dzięki Tobie nauczyłem się jak powinno się pracować na owych rangach i wiele od Ciebie zaczerpnąłem w pracy z ludźmi i w odpowiednim podejściu do
działania w różnych sytuacjach. Może będziesz mi miał za złe że opuszczam to miejsce, ale i dla mnie nie jest to łatwa sprawa i podjąłem decyzję na poświęceniu czasu na rzeczy która
może zaważyć nad moją przyszłością... Dziękuję Ci jeszcze raz i myślę że jeszcze będę mógł zawitać w Waszych progach <3

 

Terrorist- Pracowaliśmy już bardzo długo - za Twojej poprzedniej kadencji oraz obecnej... Dużo momentów na sieci przewalczyliśmy również z Rumcajsem za co Wam jestem bardzo
wdzięczny i cieszę się że mogłem z Wami tyle lat współpracować. Były to dla mnie najlepsze chwile pracy i dużo się od Was nauczyłem... Jak od Rumcajsa tak i od Ciebie nauczyłem
się jak powinno się współpracować z ludźmi a także jak działa cały IPS ;p

 

Cały sztab Junior Admin Moderator - Miło patrzy się na nowe twarze w naszej administracji... Było mi niezmiernie miło pracować z Wami i patrzeć jak pniecie się cały czas w górę i uczycie
się coraz to nowych rzeczy które ja za swojej kadencji sam się uczyłem. Zapamiętajcie moje słowa: Uczcie się cały czas, czasami możecie się potknąć, ale nie poddawajcie się i dążcie
do celu.. To Wam zaprocentuje i da nowe możliwości i otworzy Wam drzwi na nowe rzeczy. 

 

Donator   Sponsor PRO  Użytkownik  Kobieta - Wam dziękuję za to że przyczyniliście się to stworzenia tak wielkiej społeczności jaką jest obecnie CSowicze :D 

 


Jest mi bardzo przykro i ciężko żegnać się z Wami na tą chwilę, jednakże nie mam wyboru. Branie urlopów na okres roku nie jest możliwe i nawet nie byłbym w stanie prosić o taką rzecz... 

Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy i wspólnie będziemy działać jak do tej pory :pepesmutnytulas:

 

 

Kocham Was wszystkich i pracujcie jak dotychczas! <3 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie