Skocz do zawartości

Zablokowane skarga


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.06.2022 19:16 
Nick użytkownika: nie wiem kto to wymyślił ale post od @ Luvvka więc skarga na nią
Dowody: https://csowicze.pl/topic/77720-maturatobzdura-zapisy/#comment-364509
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Jest to skarga za plagiat nazwy od znanych twórców. Tak jak wszyscy narzekaliście na Jokerka że robił plagiaty tak więc ja postanowiłem napisać skargę za plagiat nazwy. Fakt, jest to ciekawe rozwinięcie dla forum ale nie lepiej jakby zmienić nazwę tego tylko kopiować od kogoś? Mam nadzieję że przemyślicie to i zmienicie nazwę tego.

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już na mnie skarga to się wypowiem. 

Jakbyś nie zauważył specjalnie podałam kanał - MaturaToBzdura. Napisałam, że będę się na nim  wzorować i jest to coś nie do końca to samo co tamtym kanale, jedyne co jest w pełni to samo to nazwa. Jeśli masz mnie oskarżać o plagiat to zrób to z wszystkimi innymi, którzy kopiowali serie typu: ,,fu*k, Marry, Kill" itp. Tak samo można powiedzieć, że jak ktoś zrobi coś typu Familiada, karaoke to też jest plagiat twoim tokiem myślenia. Nie wiem czemu przytoczony został tu jokerek, który plagiatował prace, a stawiasz mnie w tym samym cieniu. Widzę, że na prawdę ci się już nudzi, że piszesz skargi o byle g*wno. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jest to przywłaszczenie ( jak to Twoim tokiem myślenia jest ), tylko inspiracja - przez co został oznaczony również kanał właściciela aby wszystko było wiadome:

 

Cytat

Seria ta oparta będzie na kanale: KLIK. 

 

2. Trochę bezmyślne porównanie osoby która plagiatowała prace bez podawania źródła ( czyli wszystkie prace w redakcji są plagiatami, nawet jak mają źródło, okej...

Aż pozwolę sobie zacytować definicję plagiatu:
 

Plagiat (łac. plagium „kradzież”) – pojęcie z zakresu prawa autorskiego oznaczające skopiowanie cudzego utworu (lub jego części) wraz z przypisaniem sobie prawa do autorstwa poprzez ukrycie pochodzenia splagiatowanego utworu

 

Tutaj autor został podany - https://www.youtube.com/c/maturatobzdura

 

3. Nie lepiej było pierw przedyskutować tematu między wami a nie wywalać takie coś? Polecam na przyszłość przekonwertować sobie informacje z definicjami danych rzeczy a potem krytykować lub oczerniać inne osoby.

 

Temat wyjaśniony.

//close

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie