Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Uwaga dot. profilowego wideo.


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu (czyli od zmian wideo) pojawiła się pewna luka, której mam wrażenie nie powinno w ogóle być.

Pozwala ona na dodawanie różnych innych stron w okienko wideo. Poniżej pokażę o co chodzi:

w1.png

Tutaj dodałem Csowicze.pl zamiast wideo - efekt taki, że mogę mieć sieć odpaloną dwukrotnie w jednym oknie przeglądarki. Na stronie można normalnie się poruszać, logować itp. po prostu forum jest też w małym okienku. W tym okienku też mogę odpalić kolejny raz forum i tak aż do czasu kiedy miejsca braknie. Co w efekcie daje:

forum.png

Oczywiście, na tych wszystkich "forach" możesz poruszać się normalnie xD

O ile tu jakoś jeszcze sieć to zniesie, to o tyle w przypadku, w którym dodamy zamiast csowicze np. tipply - zaczną pojawiać się znaczące "lagi" gdyż tipply nie będzie mogło się odpalić, a sieć będzie cały czas ponawiać tę próbę - czy jakoś tak. Nie znam się. Efekt - dodatkowe znaczące lagi - przy kilku próbach te lagi serio odczuwalne.

 

 

w4.png

 

Poprawcie to,

dzięki.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informowane było w dzienniku co należy robić po aktualizacji. Dodaliśmy możliwość zamiast skróconego adresu yt, na dodawanie całego adresu piosenki z YT
Dla normalności, dodajemy tam adres filmików z YT ( do piosenek ) a nie inne strony ;) 

 

A gdy występuje problem że w okienku muzyki pojawia się strona CSowicze - to należy usunąć link z tego pola lub uzupełnić go swoją nutką. Pozdrawiam! :D 

 

temat.png.f2dfae389210ffc4f6f2e088059c9e

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie