Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bukmacherka - Ligi Pro, Na Forse


czas honoru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Nie byłem do końca pewny, w którym dziale zadać to pytanie, ale jest to w pewnym sensie gambling. 


 


Właśnie między innymi dlatego, przez dziwne przepisy, nie wszystkim można grać np. w ligach yachoo pro, na kase. Czy znacie może jakieś ligi, H2H albo Roto, w których można grać "o nagrody pieniężne z wkładem własnym? Mogą być zagraniczne, mogą być polskie, ważne żeby były NBA. 


 


Jestem obywatelem Polski i tutaj też mieszkam.  


Z góry dzięki za pomoc


swag.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyk nie prowadzę, ale biorąc pod uwagę to, że gram rzadko to takie jedno trafienie z 4 na 620 sprawia, że yield mógłby wyglądać w moim przypadku ciekawie. 

Ogólnie można dorwać świetne stawki na niektórych zdarzeniach. 

swag.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, ja dopiero zaczynam tę zabawę i dopiero po przegraniu paru zł zacząłem się przyglądać kombinacyjnym, musze pograć :)

 

A możecie mi powiedzieć czym się różni Yield od ROI w bukmacherce?? Trochę czytałem o tym i rozumuję (ale właśnie wydaje mi się, że źle):

Yield: 10% = ROI: 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew28! ty masz leksykon http://www.placet.com.pl/index.php?mod=Leksykon&hs=R&act=ViewLst&r=3&from=11
 

Yield - to zysk netto
 
ROI (z ang. return on investment) wskazuje jaki jest zwrot z inwestycji, czyli jaka jest rentowność.
 
Wzór na ROI to przychód/koszt *100% i przy przychodzie 120zl a koszcie 100zł będzie wynosił:
120/100*100=120%
Zaś wzór na yield to ( przychód-koszt) / koszt*100 więc:
(120-100) / 100*100=20%

 
swag.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania tematem

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie