Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Administratora


Limak004

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Gracza : Andrzej

Administrator : Tomek1998

Godzina Około 20:10 

09.05.2022

Powód Bana:

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Tomek1998. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : andrzej 
[AMXBans] Powod : ' Dzia anie na szkod serwera+obraza Administracji\

 

Opis

Wbilismy sobie  Z kolega O Nicku Shadow 

Wbil administrator Tomek I odrazu Z bomby wlepił mi perm Bana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu najdroższy, świadomie bugowaliscie sklep wraz z Dellem, Krzyśkiem, zaiba i twoim psiapsi Shadowem rozwaliliście ekonomię serwara dawaliście ludziom po kilkadziesiąt tysięcy waluty co potwierdzili gracze ze mają od was. Jedynym powodem dla którego chcieliście ub gdzie sam wam dałem bana to tylko po to by rozwalić ten server. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Andrzeju a kojarzysz nick uczen5|CSsetti.pl (pewnie tak) bo grałem na  nim aby posłuchać co ciekawego masz do powiedzenia.I po chwili zaczęło najeżdżanie na @ XmOx mnie oraz innych członków administracji serwera oraz  czemu się nie przyznasz do tego ze również cisłeś po Werce ,,że dostała właściciela bo ma cycki i układy z Polkesem i dlatego dostała właściciela",oraz tak jak napisał XMO ludzie na serwerze skarżyli się ze bugowaliście serwerze i rozdawaliście guziki. Popołudniu jeśli chcesz mogę Ci rozpisać demko a nawet dwa na których słychać co mówicie o kim 

 

 

@ Limak004 a więc lecimy demko z mapy Chowany_Assault https://w66.hltv.org.pl/srv74482/HLTV-2205091904-chowany_assault_v2.dem.zip:

01:30 ,,Nie będę śpiewał bo pan strażnik Tomeczek wbił i bana mi zaraz wpierdoli"

02:30 ,,Banuję za wygląd" a chwilę później padają słowa "Banuję Shadowa za przepis na bigos wysłany na DC"-Dlaczego nie powiedziałeś co wcześniej robiliście i dlaczego macie bany

04:10 Po zbanowaniu Ciebie mówisz grzecznie na razie a gdy Shadow dostał bana padają w moją stronę słowa ,,Ty kurwo" ,,Ty cwelu"

Podał bym więcej czasówek z mapy Chowany_Avm_171 lecz demko z HLTV nie chce się odtworzyć i teraz chcę abyś wstawił swoje demka i porównamy czasówki z mapy Assault i posłuchamy co ciekawego mieliście do powiedzenia na temat administracji na mapie AVM

 

Edytowane przez Tomek1998
Rozpisane demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, XmOx napisał:

Przyjacielu najdroższy, świadomie bugowaliscie sklep wraz z Dellem, Krzyśkiem, zaiba i twoim psiapsi Shadowem rozwaliliście ekonomię serwara dawaliście ludziom po kilkadziesiąt tysięcy waluty co potwierdzili gracze ze mają od was. Jedynym powodem dla którego chcieliście ub gdzie sam wam dałem bana to tylko po to by rozwalić ten server. 

 


Pierwsza Sprawa nie przypominam sobie zebysmy byli przyjaciółmi, a druga to to ze nie potraficie w takim czasie nadal znalezsc błedu to juz wasza sprawa a jako my jestesmy mili dla innych graczy i mieslismy dosc sporo tych guzikow to rozdalismy je bo czemu by nie, no nie wiem czy chcielismy rozwalic ten serwer jak sobie na spokojnie gralismy tylko znalezlismy szybki sposob na zarobek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowe wykorzystanie błędu i nie zgłoszenie go jest działaniem na szkodę sewera po za tym przyjacielu pomyliłeś pojęcie skarga a odwołanie xD jak dla mnie ban słuszny i powinien zostać oraz osoby wyzej wymienione prze zemnie również powinny takiego bana dostać. już nie mówię a waszym zachowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Limak004 napisał:

 


Pierwsza Sprawa nie przypominam sobie zebysmy byli przyjaciółmi, a druga to to ze nie potraficie w takim czasie nadal znalezsc błedu to juz wasza sprawa a jako my jestesmy mili dla innych graczy i mieslismy dosc sporo tych guzikow to rozdalismy je bo czemu by nie, no nie wiem czy chcielismy rozwalic ten serwer jak sobie na spokojnie gralismy tylko znalezlismy szybki sposob na zarobek 

Brak totalnej skruchy, w tym przypadku ban zostaje. 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • polkes zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie