Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie się od bana


LVL 10

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:show me your dildo
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:591209091
Admin banujący:xKarex
Data i godzina otrzymania bana*:05-06-22 19:52
Runda:
Serwer*:██ ❱❱ [PL] ★ CSowicze.pl ★ [MIRAGE] ...
Powód:wyzywanie innych graczy
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:Grając sobie na tym serwerze dostałem bana po zażartowaniu sobie z pewnej sytuacji (nic obraźliwego)

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był mój błąd miała być obraża admina serwera zmienił sobie nick na "goodboy liże dildosa" i goodboy powiedział żeby mu 1 dzień dac oczywiście jak będę w domu pokaże ten czas ^^

Edytowane przez xKarex5
Błąd w nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 minuty temu, xKarex5 napisał:

Tu był mój błąd miała być obraża admina serwera zmienił sobie nick na "goodboy liże dildosa" i powiedział żeby mu 1 dzień dac oczywiście jak będę w domu pokaże ten czas ^^

moim zdanie naduzywanie funkcji admina

 

 

 

 

Edytowane przez I shows a snail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się co do tej sytuacji

Siedząc na serwerze nie raz prowokowałeś myślałem ze przestaniesz ale dalej to robiłeś i poźniej dostałeś bana z tego co pamiętam na 30min za obrazę admina najwidoczniej było za mało bo poźniej z tego co mi napisał @ xKarex5ze zmieniłeś nick jakoś obraźliwie w stosunku do mnie ja akurat tego nie widziałem bo byłem na pulpicie więc powiedziałem, że jeżeli to widział niech Ci śmiało da banika za obrazę admina na dłużej bo to nie pierwsza sytuacja. 

Do tego ze swoim wyżej tam kolegą zapraszacie ludzi z serwera do znajomych i później ich wyzywacie od różnych co może to potwierdzić @ SOO BIG SIUSIOR@ xKarex5@ M1STRZU i zapewne jeszcze trochę osób z serwera którzy mieli styczność z nimi...

 

Jak dla mnie za takie zachowanie powinno być bardziej karane i bardzo proszę o wydłużenie bana za obrazę admina jak i innych ludzi jak nawet nie perma.

Tyle z mojej strony mam nadzieję, że coś z tym zrobicie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ban zostaje. Kara uzgodniona z właścicielem serwera

 

brak_ub_csowicze2021.png

Edytowane przez M1STRZU

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie