Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana - YoungHaze


SmottheK

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick: YoungHaze
IP / Steam ID: STEAM_1:0:1581449379
Admin banujący: NewMeta
Data i godzina otrzymania bana: 23. kwi 2022 - 21:53:21
Serwer: [COD MOD 401] :: CSowicze.pl :: [OSIAGNIECIA | KLANY | FREELVL | NOCNY EXP] (de_dust2x2)
Powód: podszywanie się
Krótki opis sytuacji*: Wbiłem pierwszy raz na serwer CodMOD i chciałem sprawdzić jak się gra na klasach premium. Wpisałem /top15 i użyłem nicku gracza "Reiven", Po chwili otrzymałem pernamentnego bana za podszywanie się. Bardzo żałuję i przepraszam gracza o nicku @3DbULKB.png Reiven mam nadzieje że mi wybaczysz :(

Edytowane przez SmottheK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem bezpośrednio zamieszany w sprawę i mam coś do powiedzenia to jestem za daniem drugiej szansy owemu graczowi. Gdy sytuacja będzie się powtarzała wtedy wykluczymy go ze społeczności serwera na zawsze. Ot moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich CSowiczów ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu:

"4.1 Każdy gracz ma prawo do odwołania się od jakiegokolwiek bana w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od jego nałożenia."

 

Ty odwołujesz się po powyżej tych 24 godzin. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.

 

Pozdrawiam, MaTi.

 

 

2 godziny temu, polkes napisał:

Żaden wpis w regulaminie serwera nie może negować zasad ogólnych odwołań się od bana i wstawienia ss. Gdzie na ssy jest 48h. A na odwołanie 72 jeśli pamięć mnie nie myli. 

 

A jeśli jesteście tak bardzo regulaminowi i tak bardzo tego przestrzeganie to

 

 

  • podszywanie się pod admina - [Ban do 7 dni - Ban na zawsze]

Jest to jak przeglądałem bany w bansie 1 sytuacja. Wiec ban powinien łagodniejszy. A nie z pełnej. 

 

Wypowiadam się tylko i wyłącznie na prośbę swojego opiekuna. Ale czytając to zaraz dodam coś od siebie.  Jest to stały gracz u mnie na serwerach. Nie mamy z nim problemów. Czytając widzę że nawet pokrzywdzony jest za .

 

Teraz ode mnie. Kara zbanowanemu się należy. 

Ale taka ostra to już bym nie powiedział. 

Pragnę przypomnieć, że bana jest wspólny. 

Jeśli za każde wykroczenie będziecie walić z grubej rury, To nie tylko wasz serwer, ale i nasze stracą graczy. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Zgadza się, moje niedopatrzenie w kwestii pisania regulaminu serwera, już zostało to poprawione, żeby w przyszłości nie było żadnych wątpliwości.

 

Odnośnie bana, kara jak najbardziej się należy, również tak uważam, natomiast to też po stronie admina banującego było popełnienie błędu, dając od razu bana na zawsze, gdyż Reiven nie był adminem w tamtym momencie gdy to się wydarzyło, a wzmiance w regulaminie o podszywaniu się pod graczy nie ma nic poruszonego (zostanie to dodane).

 

Jak dla mnie UB.

A @ NewMeta dostanie ostrzeżenie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MaTi.
Przez Boski Z Polski,

"Każdy użytkownik ma 72h na odwołanie się od bana , w przypadku obowiązku wrzucenia screenshotów ten czas jest skrócony do 48h."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaTi. napisał:

Według regulaminu:

"4.1 Każdy gracz ma prawo do odwołania się od jakiegokolwiek bana w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od jego nałożenia."

 

Ty odwołujesz się po powyżej tych 24 godzin. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.

 

Pozdrawiam, MaTi.

Żaden wpis w regulaminie serwera nie może negować zasad ogólnych odwołań się od bana i wstawienia ss. Gdzie na ssy jest 48h. A na odwołanie 72 jeśli pamięć mnie nie myli. 

 

A jeśli jesteście tak bardzo regulaminowi i tak bardzo tego przestrzeganie to

 

 

  • podszywanie się pod admina - [Ban do 7 dni - Ban na zawsze]

Jest to jak przeglądałem bany w bansie 1 sytuacja. Wiec ban powinien łagodniejszy. A nie z pełnej. 

 

Wypowiadam się tylko i wyłącznie na prośbę swojego opiekuna. Ale czytając to zaraz dodam coś od siebie.  Jest to stały gracz u mnie na serwerach. Nie mamy z nim problemów. Czytając widzę że nawet pokrzywdzony jest za .

 

Teraz ode mnie. Kara zbanowanemu się należy. 

Ale taka ostra to już bym nie powiedział. 

Pragnę przypomnieć, że bana jest wspólny. 

Jeśli za każde wykroczenie będziecie walić z grubej rury, To nie tylko wasz serwer, ale i nasze stracą graczy. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie