Skocz do zawartości

Zablokowane [Strażnik] Biały


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: I3 i a ły ,d
 

Imię: Kamil
 

Wiek: ~ 18
 

Doświadczenie: Posiadałem już owe flagi jako Admin i Opiekun

 

Coś o sobie: Chłopak o rozdwojeniu jaźni raz ogarnięty raz zachowujący się jak dziecko. 18 Lat w tym roku, jakoś nie cuzje, żebym miał tyle w sumie.

Uczeń Szkoły zawodowej kierunek mechanik. Kocham Siatkę hah.

 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:?  Ponieważ, gdy brak jest Administracji, potrafią wbijać do ct bez mikra, zamiast prowadzić bawić się, FreeKillować itd... Chciałbym utrzymać w miarę porządek

i atmosferę. Strażnikiem byłem nie raz nie dwa, więc wiem jakie ma przywileje oraz taryfikator kar też mi znany, oprócz tego, że strażnik nie może banować na czas, tylko na CT.

 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:1:515242448

 

Składka (TAK/NIE): Jeżeli Strażnik, ma obowiązek nie ma problemu, opłacę nawet i to :D

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  Tygodniowo, jako iż posiadam flagi na innym serwer CSowicze, potrafię podzielić czas między Jb a FFa, godzinka tam godzinka tu. Żeby nie było, że na jeden serwer wbijam a na drugi już nie :D .

 

Link do GT: Podam dwa GT, ponieważ ostatnio zmieniłem nick, można było zauważyć na serwerze jeżeli mieliście czas zerknąć.

<GameTracker 1>

<GameTracker 2>
 

Znajomość AMXX [0/10]:  7-8 [Jeżeli chodzi o JB]

 

Znajomość regulaminu [0/10]: Przeczytany jak i zatwierdzony.

 

Znajomość moda JB [0/10]: W prowadzeniu daje dyszkę. A tak to daje mocną 8-mke.
 

Posiadasz mikrofon?:  Owszem

 

Kontakt: Forum, Steam, TeamSpeak, Facebook

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

- Podanie w przypadku odrzucenia można składać raz na dwa tygodnie!

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

!!! Oświadczam !!! Treść tematu [PORADNIK] Prowadzącego (CT) jest mi dobrze znana

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

 

@ Ariana Granate A czy ty czytałaś? Przegrane 800 minut, jest więc skąd taki minus? :>

@ Ariana Granate Poprawione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDDD NIE NO HIT 

 

-KIM TY WGL JESTES XDDDDDDDDDDD (1 raz na oczy Cie widze)  ty myslisz ze przegrasz 2 dni na serwerze i juz mozesz miec admina? Z tego co widze w gt od 30 dni nie byles ani razu z wyjatkiem 2 ostatnuch 2 dni

 

Znajomość AMXX [0/10]:  7-8 [Jeżeli chodzi o JB] a na dd2 amxx jest inny????????? 

-pierw to wejdz to cte a moze bedzie za 5 lat 10 xD

Na nie

-gt

-ct

-- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

 

EDIT: a nie sory mylilem sie jednak przegrales przez ostatnie 30 dni 5 dni a nie 2 xD

 

Edytowane przez Majonez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku.

Sory stary ale duuże nie

-nigdy nie widziałem cie na serwerze a gram dosyć sporo, tyle tak naprawdę moge o tobie powiedzieć. Wiem, że minimum 3 argumenty ale ludzie... takie podanie z automatu powinno być odrzucone

-prowadzenie bo powątpiewam w te twoje 10/10

+amxx do sprawdzenia

Dostawiłem minus przed 1 odp aby nie było że podalem za mało powodów. Mam nadzieje, że ulżyło ci administratorze

 

Przez Gość,

Regulamin to regulamin.

Trzy powody tak lub nie, ale karamy.

Czas 24h na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie