Skocz do zawartości

Zablokowane Pochwała Luvvka, Sonka, drenn


R1ng0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @ Luvvka @ Sonka @ drenn
Opis: Nie jestem typem uzytkownika, co kogoś chwali, raczej znacie mnie z ciągłego narzekania na inne osoby :kekw: dlatego dzisiaj was zaskoczę i pochwalę paru użytkowników :pogchamp:
@ Luvvka i @ Sonka ożywiają powoli redakcję, która była mocno zaniedbana, nie było w niej ładu i składu, pytania na dziś nie są już pytaniami tygodnia, nowe artykuły, ciekawostki, nawet taka nieoficjalna gazetka sie pojawiła, za co szanuje, laski róbcie tak dalej :piwerko:przez pare dni w redakcji zrobiliście więcej niż przez ostatnie miesiące starzy redaktorzy :lul: mam nadzieję, że nie będę żałował tej pochwały na was i że ten zapał nie zniknie tak szybko, jak się pojawił :pepeserduszko:
@ drenn jest niepozornym uzytkownikiem na niepozornej randze, ale ja dzięki niemu odkrywam nowe gry za darmo, przeceny lub jakieś kody do gier, jak np. blood points do Dead by Daylight, niby nic, a jednak mam wrażenie, że jest to bardzo niedoceniane w naszej społeczności :P 
Chwała wam i cześć, mężni użytkownicy tego forum!
Pozdrawiam cieplutko :pepecigar:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pochwały, bo jest za co chwalić.

Oczywiście nie zaprzeczę, że dość mało pracowałem w redakcji, ale to spowodowane zostało moim ostatnim artykułem, który zrobiłem już nawet z neta. Poziom wypalenia się został przekroczony i nie boje się tego przyznać, że po prostu redakcja już nie jest częścią mnie jak kiedyś. 

Niech zrobią to lepsze osoby, bo widać że teraz redakcja odżywa.

 

Szczere gratulacje. ❤️ 

 

@ drenn ty nie patrz na to czy ktoś to czyta czy nie, chłopie bezinteresownie robisz coś co tak na prawdę nikt tyle nie poświęcił czasu na to.

Ciebie nie trzeba chwalić, ciebie po prostu trzeba szanować za czas i poświęcenie tego co robisz.

 

Zatem Good Job Buddy. 👉👈

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie