Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Artykuł] Fobie


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Luvvka napisał:

 Kaligynefobia - lęk przed pięknymi kobietami. Mężczyźni stresują się nawet przy wymianie kilku słów/zdań.

Oooo to ja na to cierpię chyba :kekw: 
W końcu coś ruszyło w tej redakcji :pogchamp: masz serducho :pepelove: 
 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy istnieje taka fobia, gdzie człowiek lękałby się bycia takim jak inni. Nie chodzi tu o wygląd czy zachowanie, lecz o sukcesy i zdolności. Jeśli tak to powoli zaczyna mnie ona gonić :haha: Swoją drogą artykuł na + bo zawsze się coś dzieje :D A no i szkoda, że te tematy nie są poruszane załóżmy w szkołach :/ Już to byłoby milion razy bardziej ciekawe niż inne rzeczy, które swoją drogą mało mi się przydają w życiu :pepecute:

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Devaz poleca ten temat

Dobre wykorzystanie źródeł, napisane tak by nawet idiota mógł zrozumieć. Estetyka również zrobiła swoje. 

11 godzin temu, Luvvka napisał:

A ty masz jakieś fobie?

 

Nie mam lub nie wiem o ich istnieniu.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2022 o 22:42, Devaz napisał:

Praca nie wybiega niczym poza to co można znaleźć w kilka chwil w internecie. Jednak jak widać nasi redaktorzy nawet na to nie mają czasu. Plus za chęci oraz aktywność. Czekam na dalszy rozwój. 

Nie trzeba było opuszczać redakcji :kekw: a nie wielkie czepianie się teraz, dziewczyna chciała dobrze i jej to wyszło. Artykuł który tutaj powstał ma dobry odbiór wśród innych użytkowników więc na duży + :D a temat ciekawy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka usunał z polecanych temat
  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie