Skocz do zawartości

Zablokowane eziek aka bezmyslny kudłacz


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: boyovca

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : eziek

 

Powód skargi: Dostałem dziś bana za 'Notoryczna obraza, prowokacja administracji'. Gdzie dziś jeszcze wsm nic nie odjebałem a za to co było wczoraj już odsiedziałem swoje (ss nr 1). W drugiej sprawie zapewne chodzi o mojego pięknego spreya (ss nr 2) który nikogo nie obraża ( w przeciwienstwie do mojego starego spreya za którego też już odsiedziałem (ss nr 3)). Warto dodać że kudłaty ma chyba jakiś kompleks bo odkąd zacząłem pisać o tym że "napisze odwołanie na ct na forum" to zaczęło mu odpierdalać z czego były liczne zaczepki w moją strone typu "nie dostaniesz ub" itd :) 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

1) image.png.29a0c3e44fafc2912aef9500e25e7409.png

 

2)  image.png.d8b4f19f9d4b357540aae5dfe23d4377.png

 

3)  image.png.676e12b52dd2feb7ae21153071c92bae.png

 

Czas zdarzenia:  przed chwilą na jail kakao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to klasyk mowi "musze wjebac swoje 2 grosze" to dodam cos od siebie

 

Od czasu gdzie zostala napisana skarga na ezka ogarnal sie zachowywal sie dobrze jako admin nawet nie odwalal w cte ALE..... od pewnego czasu znowu wrocil stary ezio czyli faworki/cwaniakowanie itp

 

Przyklad z wczoraj podawanie sobie deagla mi zrespil 2 deagle innym po 3

 

przyklad z mafi ezio prowadzi mafia mnie wybiera i od razu komenatarze w srodku nocy czyli jak glosuje ksieza itp ze bardzo dobry wybor ze tez by tak wybral i inne pare tekstow ktore wskazuje idealnie na mnie co psuje gre mafi oraz idealnie podpowiada osobie ktora ochrania miasto kogo ma wybrac i oczywsicie prowokuje mnie liczac na cos? ze go zwyzywam? ze powiem mu prawde co o nim sadze? 

 

Nie chce mi sie szukac tych demek ale tak dodam cos od siebie

 

A jesli sam eziek stwierdzi ze klamie to moze w wolnej chwili podesle kilka akcji pana "admina" 

 

w skrocie nie pozdrawiam administracja znowu odwala a gracze cierpia i dostaja bany za "wyzywanie" a admin robi co chce bajo jajo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nadany po poprzedniej konsultacji z rangami wyższymi serwera, każdy ban który nadaje uprzednio zgłaszam (bo nie ma ich wiele).

 

Sam już się gubisz kiedy kogoś wyzywasz a kiedy nie. To nie było nawet jail kakao.

 

Ogólnie rzecz biorąc prowokujesz od jakiegoś czasu mnie i wtyksona, jak już zaczęło mnie drażnić to jak odzywasz się do mnie bez szacunku poinformowałem cię na jail_new_galaxy parę dni temu, że jeśli dalej będziesz mnie prowokować i mówić do mnie "kudłaczu je***y" albo po prostu kudłacz to poniesiesz konsekwencje. Uciszyłeś się czyli wiedziałeś co mam na myśli. No i zamiast przestać to robić to zrobiłeś nowego spraya, jeszcze dałem ci szansę z myślą poprawy, że to dla żartów itd.

Co do bana wczoraj, dostałeś go raz, bo już nie miałem nerwów. Po czym jak ci minął ban pograłeś trochę i podczas wychodzenia z serwera napisałeś "je*** kudłatego" (co jest oczywistą obrazą w moją stronę).

Poinformowałem resztę osób co robić w tej sytuacji kiedy nie umiesz się zachować i bany na 30 minut nie działają. Odpowiedzią było to, że mam cię zbanować na dłużej, bo to się ciągnie już jakiś czas. Opiekun oraz właściciel o tym wiedzieli.

 

Co do zaczepek, napisałem raz "imo nie dostaniesz ub na ct po tym co zrobiłeś". Więcej z tobą nie dyskutowałem.

 

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eziekk napisał:

Sam już się gubisz kiedy kogoś wyzywasz a kiedy nie. To nie było nawet jail kakao.

Po 1 nie znam map z nazw i kilka razy to powtarzalem a w tym przypadku się pomyliłem bo bana mi dałeś na chyba ananasie ok ok?

31 minut temu, Eziekk napisał:

Ogólnie rzecz biorąc prowokujesz od jakiegoś czasu mnie i wtyksona,

Wtyksona nie prowokuje tylko prosto wyzywam za to jakim jest (dobrze wiesz co mam na myśli), a do ciebie na początku wsm nic nie miałem ale w momencie jak wszedłem na serwer i napisałem na chacie że "chyba zrobie multikonto na forum (ponieważ na tym koncie miałem bana wtedy) żeby napisać odwołanie od bana ct" zaczal bezczelnie pisać na chacie rzeczy typu "ok warto wiedzieć o multikoncie" albo "i tak nie dostaniesz unbana". I ty po takich głupotach które wypisujesz myślisz że ja będę mieć jakikolwiek szacunek do ciebie? Szukaj ch**a do gęmby żeby ci ją zamknąć to go znalazles prosta piłka.

31 minut temu, Eziekk napisał:

albo po prostu kudłacz

Troszke dystansu polecam kompleksiaro. Bo jak ci nie pasują długie włosy to możesz je zawsze ściąć u pierwszego lepszego fryzjera.

31 minut temu, Eziekk napisał:

Po czym jak ci minął ban pograłeś trochę i podczas wychodzenia z serwera napisałeś "je*** kudłatego" (co jest oczywistą obrazą w moją stronę).

To gratulacje kretynie twojego ilorazu iq nie wystającego poziomem ponad krawężnik bo bana mogłeś mi nadać wczoraj a nie dziś dopierdalając jeszcze prowokacje :* 

31 minut temu, Eziekk napisał:

Co do zaczepek, napisałem raz

A czyli zaczepka z pisaniem "ok warto wiedzieć o multikoncie" którego nawet nie pisałem do ciebie sie nie wlicza ok ok.

 

Koniec końców no jesteś klaunem i masz chyba kompleks boyovcy bo dziś ledwo na serwer wszedłem jak cie nie było to po 5 minutach wszedleś pooglądałęś co robie a po 30minutach wjebałeś bana xD

 

Edit: 

hltv-2203232124-jail_alaska

1 runda poniedziałek 

weszliśmy na tego kręciołka śmiesznego, eziek daje polecenie bezruch do odwolania i rozpoczyna zabawe w rzucanie tego digla

dziecko lat 15 dostał 2 deagle od eźka po czym zginal 

Cyc dostał 4 deagle od eźka no no 

Reszta osób czyli bladimir ja i onna zrobiliśmy zadanie za 1 razem

Warto dodać że dalej nie odwołał mu bezruchu do odwołania a chwile później ja umieram od kręciołka no bo bezruch to bezruch :G 


(ADMIN) boyovca :   no i masz fk za bezruch do odwolania 

 

napisałem na u@ że ma fk to eziek dalej brnie w swoje że nie było bezruchu do odwołania 

 

finalnie mnie ożywił ale musiał wpierdolić swoje 3 grosze z tekstem "nie było bezruchu ale niech ci będzie"

 

pondro

 

 

 

 

 

Edytowane przez boyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na 24h został nałożony prawidłowo z taryfikatorem.

Po poprzednich banach za prowokację i obrażanie zdarzenia powtarzały się.

Nie zwracamy się się do graczy/adminów w sposób ośmieszający bądź obrażający ich. (mowa tu również o spray'u)

Jeżeli twoje zachowanie na serwerze w stosunku do innych graczy nie zmieni się, zostaną wyciągnięte surowsze konsekwencje.

 

 

Natomiast @ Eziekk zostanie upomniany słownie za faworyzowanie (gracz Cyc dostał 4 szanse rzutem deaglem, natomiast reszta miała po 3 szanse)

oraz prowokowanie słowami "i tak nie dostaniesz unbana".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie