Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane #1200 Pytanie na dziś


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Otrzymujesz tabletkę nieśmiertelności - wziąłbyś/wzięłabyś ją? Dlaczego?

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym, oczywiste ;p poszedł bym wspierać ukraine, trzymałbym sieć do końca świata ;p 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy tak... żeby być nieśmiertelnym  :DD 

 

Cisnął bym w CS'a do końca świata :D no i ogólnie spoko by było cały czas sobie żyć ze świadomością, że nigdy się nie umrze tylko trzeba by się dowiedzieć jakby to wyglądało czy np. ciało zostało by w wieku teraźniejszym na zawsze czy jakieś kombinację by były i trzeba by jakieś inne ciała powijać :DDD :D

Edytowane przez savio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy mowa o długowieczności, czy o braku podatności na obrażenia i choroby.

 

W drugim przypadku bardzo chętnie, natomiast w pierwszym musiałbym się zastanowić, bo moja psychika mogłaby tego nie wytrzymać po stuleciu. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej bym nie chcial xd 

 

przykro przezyc cala rodzine, znajomych etc i tak w kółko, generalnie jestem zdania ze najlepiej to jak ja pierwszy jebne kora xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Nie, nie wziąłbym. Nie chciałbym przez ciul wie jaki okres czasu tracić ważnych osób. Prawdopodobnie bym się załamał i wiódłbym wieczne i nieszczęśliwe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieśmiertelność to przekleństwo. Nie chciałbym patrzeć, jak wszyscy moi bliscy i znajomi odchodzą z tego świata, podczas gdy ja żyję wiecznie. Niesamowity jest ból po stracie drugiej osoby i chciałbym go przeżywać jak najmniej.

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie