Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Posty w tematach - 24h /edycja lub warnik


Gość Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tayquil

Hej.

Oglądając pewną skargę, zauważyłem notkę modka w sytuacji gdzie użytkownik odpowiadał innemu użytkownikowi i tam było że nie wolno tak i trzeba albo edytować albo czekać 24h.

 

Zerknąłem na regulamin i jest tam punkt:

,, 8. Odświeżanie tematów poprzez napisanie jednego postu pod drugim przez tego samego użytkownika dozwolone jest po upływie 24h. - Pisanie dużej ilości postów w krótkich odstępach czasu traktowane jest jako SPAM. Nie dotyczy to tematów z głosowaniami na serwery oraz działu Offtopic."

 

I tutaj najpierw zadam pytanie, bo nie rozumiem tego punktu. 

Post pod drugim postem czyli mój post - >mój post, czy może sytuacja mój post - >ktoś na niego odpowiada- > ja odpowiadam ponownie postem. 

 

Jeśli chodzi o druga sytuację i jeśli faktycznie odpowiadanie innym postem w okresie krótszym niż 24h to uważam że.. To jest durne. 

 

Forum służy między innymi do dyskusji, więc czemu pisanie odpowiedzi innym postem w okresie krótszym niż 24h ma być traktowane jako spam?

Spam to są bezwartościowe posty, ale gdy jest merytoryczna dyskusja na dany temat, to uważam że edytowanie co chwila swojego posta żeby komuś odpowiedzieć jest debile z co najmniej z 3 powodów :

-  jest to po prostu niewygodne do czytania. Jeździj góra dół i szukaj który edit odpowiada której odpowiedzi 

 

- dyskusja edytowaniem postu jest nieczytelna i mało chronologiczna

 

- dzięki dyskusjom forum żyje. Posty odświeżają tematy, więc spora szansa na wypowiedzi innych, a edytowanie ich nie odświeża, a czekanie 24h żeby komuś odpowiedzieć postem który jest bardziej czytelny to głupotka. 

 

Stąd też przy okazji propozycja usunięcia tego oczekiwania 24h na kolejny post w temacie z wyżej wymienionych powodów. 

 

 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tayquil napisał:

Forum służy między innymi do dyskusji, więc czemu pisanie odpowiedzi innym postem w okresie krótszym niż 24h ma być traktowane jako spam?

 

 

 

 

Nie :)

 

Po ostatnim incydencie który wydarzył się z Panem Dziadkiem doszliśmy do wniosku, że ustabilizujemy dla Was bardziej punkt "spamu" pod dyskusje. Wystarczy chwilę poczekać na modernizację :)

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie