Skocz do zawartości

Zablokowane #1197 Pytanie na dziś


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Czy kiedykolwiek dostałeś/aś mandat? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach?

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety dostałem i to dwa tygodnie temu.

400  za prędkość w piątek, a w poniedziałek wyjeżdżając z poczty gdzie byłem zapłacić ten właśnie mandat, dostałem następny XD

Ino tylko 100 ale mentalnie bolało XD

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Otóż opowiem historię związaną z mym mandatem. 

 

Brat dał mi auto, żebym już je dojeździł i akurat było to w okresie, gdy trzeba było opłacić ubezpieczenie. Wszystko było na brata więc i kwit też, a że brat mieszka 700 km ode mnie to miał mi przysłać kwit, że jest ubezpieczenie a na ten czas wysłał mi zdjęcie. Auto to audi b5 2.5 tdi, to psujące się. 

 

Była to jesień 2018 roku. Wracałem ze szkoły obwodnicą i mi auto zgasło. Byłem niedoświadczonym kierowcą, bo to dopiero początki były więc postawiłem trójkąt ostrzegawczy, zamówiłem lawetę. 

 

Akurat nadjechała policja. Wzięli dokumenty i widzieli, że jestem niedoświadczony i trochę zestresowany to nie. Gadali teksty w stylu,, noo jak zaraz laweta nie przyjedzie to będzie mandat za stanie na obwodnicy i blokowanie ruchu). No, ale na szczęście przyjechała laweta. Tylko że policjanci przywalili się o brak papierku potwierdzającego ubezpieczenie, no to tłumaczę ze idzie pocztą ale mam zdjęcie. Nie starczyło im więc wlepili 50 zł mandatu. 

To był jedyny raz gdy mandat dostałem. Koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie zdarzyło

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie