Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana na serwerze 145.239.237.122:27015. Admin: Jay


cox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick*titties in the jungle
  • IP / Steam IDSTEAM_1:1:446746509
  • Admin banujący: Jay
  • Data i godzina otrzymania bana05-03-22 12:10:11
  • Runda:   nie pamietam niestety
  • Serwer*:  145.239.237.122:27015.
  • Powód:Wallhack
  • Link do demka*:           No Demos
  • Wycinek z konsoli*:
  • Connected to 145.239.237.122:27015
  • Disconnect:
  • Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://mirageonly.pl/sourcebans/ aby poznać szczegóły.
  •  
  • Krótki opis sytuacji*:sytuacja przed banem wyglądała tak, że zabiłem na A i poszedłem do connectora na lody, po drodze nie spotkałem nikogo ale słyszałem że na B są strzały... pada mój kompan, kilka sekund po tym drugi...
  • -muszę ich pomścić,-pomyslałem, przeszedłem na edwarda i dałem głowę snajperowi czającemu się za bsem nie patrzącemu nawet w moją stronę. Gdyby przeżył-byłby w szoku

Muszę tylko napomnieć że odkąd zacząłem grać na serwerzę liczę się z niesmowitą falą hejtu, wymiernikiem mojego czitowania jest myślenie i powyżej 5, podejrzewam że decyzja tego pana jest spowodowana tym właśnie pospolitym ruszeniem oraz licznymi manifestacjami ze strony 12-letnich dzieci. Liczę na szybkie i rozsądne rozwiązanie sprawy.Pozdrawiam

  • *pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P00F napisał:

@ ムJay3 podejrzane akcje czas 24h.

Napisało do mnie kilka osób że ten użykownik  m0że coś mieć bo robił niesamowite statystyki  podesłała mi jedna osoba sc jak na 4 lvl faceit i pod profilem miał same -rep czituje na serwach itp ale przejdżmy do rzeczy tak jak napisałem na górze kilka osób napisało że może czitować więc weszłem na serwer i opserwowałem titties in the jungle przez połowe meczu i i mowment miał fatalny ale za to wszystko wiedział gdzie jest jakiś przeciwnik wychodził na każdego więc dostał bana za to i to wszstko moge powiedzieć na ten temat :)

Przez Luvvka,

Mają być wymienione przynajmniej 3 spalone akcje . To co napisałeś to nie rozpiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem chociaż nie muszę, nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "fatalnego movementu" albo przez stwierdzenie "wszystko wiedział gdzie jest jakiś przeciwnik" ale zrozum, że w momencie kiedy sprawdzasz wszystko pokolei to jednak ziomeczka znajdziesz, movement odstawał owszem ale zimna ręka czasami daje się we znaki. Masz 1,3k h w gierce, twoja wiedzia jest zbyt mała żeby ogarniać ją w dobrym stopniu a mimo to rzucasz się na głęboką wodę w postaci adminowania, mógłbyś się wziąć za krzyczące dzieci lub ziomeczków strzelających na autokillu o 12 po mszy w niedziele. Cofnij sobie moją historię postów i zobacz jak wyglądały moje rozprawy z podobnymi administratorami, bana dać ale uzasadnić to już mądrego nie ma, ośmieszacie się czymś takim. Jak chcecie mnie wsypać ma minę to zróbcie sobie hltv i oglądajcie moje fragmovie. I'm appreciate. Greetings

Przez Gość,

Ostrzeżenie słowne (0)

Publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ムJayTo, że ktoś robi niesamowite statystki nie znaczy, że cheatuje.. Tak samo same -repy, że cheatuje też nic nie znaczą.. Jeśli mówisz, że wszystko wiedział to czemu nie wymieniłeś podejrzanych akcji (czasówek) owego gracza. Jako admin musisz nauczyć rozpisywać się demka, a jeśli nie potrafisz to zgłoś się do opiekuna, właściciela, czy kogokolwiek, by cię tego poduczył. 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie