Skocz do zawartości

Zablokowane nie słuszny perm ban


FilipeQQQ77

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: FilipeQQQ
IP / Steam ID*: STEAM_1:1:102628402
Admin banujący: Jay
Data i godzina otrzymania bana*: 25-02-22 20:33:22
Runda:
Serwer*:  ★ CSowicze.pl ★ | ONLY MIRAGE #3 [128TR]
Powód: Podawanie infa będąc w przeciwnej drużynie
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: generalnie grałem dobrze mi szło i jakiś gracz zobaczył że mam w znajomych kolegów którzy też grają na only mirage 3 i graliśmy w dwóch rożnych drużynach. i teraz tak raz że czasami chce se z nimi porywalizować dlatego gramy czasami w różnych a dwa nie zawsze da się zrobić tak żebyśmy byli w jednym teamie. kontynuując to grałem i nagle dostałem bana za to że kolega mi dawał info  bo ten gracz napisał do admina . i teraz tak napisał do admina na bana na mnie a jego powodami na powód bana było to że miałem mojego kolegę w znajomych i twierdził że zawsze zostaje ostatni i on mi daje info a prawda taka że bardzo rzadko zostaje ostatni bo raczej ginę i gdyby admin przeanalizował demko z tamtego meczu albo z innych meczy to by  to doskonale wiedział bo jestem pewien że na 90% admin  nie przeanalizował demka ale mogę się mylic

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P00F napisał:

@ ムJay 3 podejrzane akcje, czas 24h

Razem z adminem snorlax graliśmy na serwerze i powodem za który dostał bana to że grał tak jakbym miał wh ponieważ pikował  w dobrych momentach i zostawał zawsze na koniec i wszystko wiedział gdzie kto jest i tak z snorlaksem stwierdziliśmy że zobaczymy czy mam kogoś w znajomych i miał znajomego który grał w przeciwnym teamie  i stwierdziliśmy że damy mu i jego koledze bana za to że sobie podają informacje kto gdzie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ムJay napisał:

Razem z adminem snorlax graliśmy na serwerze i powodem za który dostał bana to że grał tak jakbym miał wh ponieważ pikował  w dobrych momentach i zostawał zawsze na koniec i wszystko wiedział gdzie kto jest i tak z snorlaksem stwierdziliśmy że zobaczymy czy mam kogoś w znajomych i miał znajomego który grał w przeciwnym teamie  i stwierdziliśmy że damy mu i jego koledze bana za to że sobie podają informacje kto gdzie jest

   w sensie no okej ale wiesz też nie zawsze takie akcje to musi być oszukiwanie nie mowie że jestem jakiś super dobry ale nie gram fatalnie i rozumiem jak wyglądało to z waszej perspektywy


czyli mam 24h tak ?

 

Przez Gość,

Ostrzeżenie za 0 punktów

 

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Właściciel Serwera wypowiem się na temat bana.
Sytuacja wyglądała tak:
@ Snorlax oraz @ ムJay byli na serwerze w tamtym momencie oraz patrzyli na jednego z graczy gdzie podejrzewali u niego korzystanie z wh (którego zbanowali link do demka <klik>). Jako że sprawdzili profil podejrzanego i zobaczyli że w liście znajomych znajduje się gracz @ FilipeQQQ77 pomyśleli że mogą oni sobie dawać info. Tak na prawdę kolega który odwołuje się od bana dostał go rykoszetem czyli w skrócie jest on pomyłką od strony Admina @ ムJay.
Proszę UB Team o odbanowanie niesłusznego bana.

Edytowane przez MrVarnaz


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie