Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina


Iluzja

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc co do dzisiejszej sytuacji przez dłuższy czas podczas rozgrywki słuchałem muzyki, więc nie za dużo słyszałem oprócz niej.

Gdy napisałeś na u@ coś w stylu Dobry Admin to się spytałem cię o co chodzi i mi nie odpowiedziałeś. Dlatego wróciłem do grania przy muzyce.

Więc nie wiem o co pretensje.

 

Co do wczorajszej sytuacji: Mówił łatwo ... Gdybym zauważył, że było by to zbyt często przez niego robione dostał by muta, lecz jeżeli to się nie stało to znaczy, że nie było 

takiej potrzeby jeżeli źle to oceniłem to przepraszam, ale czasu nie cofnę. Ty jednak mu odpowiadałeś i to nie grzecznie tylko głupimi tekstami tj. 

Godzinę temu, zuchn napisał:

wczoraj byłą sytuacja że mówił co chwile łatwo do mnie odpisałem *z twoją matką*

Więc dostałeś muta na 30 min. co uważałem za słuszne i uważam do tej pory. Po tym przez ok. 10 minut nie bez przerwy, ale były odzywki na u@ typu : " nie umiesz być adminem" itp. dostałeś bana za prowokacje Administracji na 30 minut 

 

Dochodząc do zakończenia chciałem dodać, że będę bardziej zwracał uwagę na takie incydenty i postaram się nie dopuścić więcej do takiej sytuacji.

Ps. następnym razem opisz swój problem na u@, a gracz otrzyma odpowiednią kare. 

                                                                                                                                                                                                                                Pozdrawiam Michał :)

☞  Rozpoczynając, ze mną konwersację pamiętaj: ☞  Nie odpisuję na wiadomości typu "Cześć, hej, co tam" przejdź od razu do rzeczy ☜ 

☞  Zachowaj zasady poprawnej polszczyzny, ortografii jak i kulturę ☜ ☞ Jeśli wysłałeś wiadomość, nie twórz ich więcej, na pewno odpowiem !! ☜

b_350_20_1eff00_ff0000_000000_ff0000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Gracz nie posiada już flag. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie