Skocz do zawartości

Zablokowane odwołanie od bana na 1v1 SQUB@NY


SQUB@NY

Rekomendowane odpowiedzi

@ SQUB@NY sprawdź jeszcze raz dokładnie bo patrząc po numeracji (choć nie w każdym przypadku) wysłałeś 2,4 i 5-tego screena więc pierwszy(am_inferno_bridge0000) i trzeci(am_inferno_bridge0002) z reguły powinien być w twoim folderze jeżeli nie ma sprawdź jeszcze według daty modyfikacji.

 

 

Proszę o sprawdzenie logów z servera ile zostało wykonanych screenów @ Opiekun Serwera CS:GO [ARENY 1VS1]  @ Właściciel CS 1.6 [ARENA 1 VS 1]

Edytowane przez de_presja

giphy (1) (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogą naprawdę tego znaleść mam tylko 3 zdięcia w folderze cstrike nic więcej nie moge zrobić mam nadzieje że mnie odbanujecie i że już nie będą musiał być banowany za dobrą gre bo mnie jakaś dzieciarnia zgłosi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobione były tylko trzy screeny, byłyby one ponumerowane po kolei w folderze, w każdym innym przypadku wina nie leży po stronie serwera - plugin który zainstalowany jest na serwerze wywołuje czystą komendę snapshot zawsze pięć razy, nazewnictwo zależy już od Twojego csa, gdybyś dostał laga screeny nadal byłyby tylko, że identyczne (co można by potwierdzić np. demkiem, o ile go nie blokujesz..)

w każdym razie wina leży po Twojej stronie i nie uda się nam dojść, czy zrobiłeś to celowo :KEKWHAT:


#Edit:
Ale co ma się zepsuć w wysyłaniu x komend? Dobra, jedna dwie się nie wyślą.. Dlaczego masz tak ponumerowane screeny? :kekw:
Decyzja El Jokerosa, ale jak dla mnie kręcisz kłamczuszku :x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś zawsze gdy zaczynałem gre pisało że sie nagrywa demko gdzie je znajde niby 


no niby zawsze wam sie nic nie sp*erdoli nikt nigdy sie nie pomyli jesteście algorytmami tak tak ja już mam wyj*bane fajny serwer macie fajny miła atmosfera gdyby nie ci admini na 1vs1 poważni co srają wyżej niż mają dupe i banują wszystkich bez nawet minuty popatrzenia na na nich na mnie tylko odrazu banujecie bo jakaś grp nie umiejących grać dzieci zgłasza typa za dobra granie daleko tak nie pociągniecie jedyna nie wystarczą wam 3 ss nie mam ich se nie wierzcie xd jak byście mieli chociaż troche wyrozumienia to byście mnie odbanowali 2 raz zbanowali jak by jakieś kidosy zgłosiły 6/10 letnie nie umiejące grać lub dorośli i zróbcie znowu mi te ss to je wam wyśle mam nadzieje że to przeczytacie całe a nie do połowy ja nie mam problemu zmienić id ale mam nadzieje że sie jeszcze na was nie zawiode do końca liczy sie sam gest że chcecie pomóc.

ps lolek najlepszy empatyczny fajnie sie z nim gra on by sie nadawał na admina a nie że admin wlazł na serwa kolega mu walnoł z 5 razy w łeb z rządu i go zbanował śmieszne zachowanie z jego strony jak on was w ogóle reprezentuje naprawdę szkoda mi was  a ty  Mr.random oszczędził byś sobie te emotke na końcu bo dla mnie to nie jest śmieszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zrobione 5 szt ssów ale z racji takiej że mówisz że ich serio nie masz zobaczyłem demko na którym nic nie ma dziwnego. Dostajesz UB ale to jest jedyny taki raz.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ El Jokeros Sam napisałeś, że zostały zrobione 5 screenów, a ma tylko 3 reszta sama znikła? 

Wstawiłeś trzy ss'y 0001,0003,0004, także brakuje 0000 i 0002 

Najpierw zrobił się 01, a dopiero potem 03? 

 

Brak ssów = brak ub

 

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie