Skocz do zawartości

Zablokowane Miodzio Administracja Ts3...


eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

Administracja na ts to totalna dzieciarnia

 

Gracz SSG wyrzuca mnie w kazdego kanalu i przenosi bez mojej zgody... nic wcześniej nie mowiąc

 

 

A własciciel botek który powinien świecić przykładem rozdaje bany i również rozdaje kick i rzuca po kanałach i to nie jeden raz tylko odkąd siedze na ts.....

 

<21:22:38> You were banned permanently from the server by "botek laptop" (wypierdalaj) <--------- DOWód z ts3.

 

Szczerze wam powiem wali* takiego tsa, proszę o ogarnięcie lub zabranie rang bo smiech na sali jak taka administracja jest...

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci przypomnieć ile razy mnie wyzywałeś i ile razy do mnie sapałeś?

Teraz jak jakiś dzieciak się obrażasz?

O ssg piszesz, że Cie wywala, kiedy 50 razy Ci mówiłem, że w Niedziele wracam do domu i razem z ibdn'em ogarniemy wszystkich adminów, będzie nowa rekrutacja i resztę ts'a,

 

Nikt nie chciał na tym ts'ie nic zmienić, poprawiłem permisje większości rang, wgrałem nowe ikonki żeby ładniej wyglądały, ogarnąłem kanały prywatne, zmieniłem wygląd spacerów, poprawiłem wygląd kanałów publicznych (nie sam - z pomocą niektórych osób). Problem jest taki, że gdyby nie ja to nikt  by się do tego nie zabrał.

 

Ty mi jeszcze na kanale sapiesz jak bardzo nic nie robię bo na forum nie dałem warna kolesiowi który wysyłał podanie na sb? Czepiasz się mojej ortografii, kiedy jestem na laptopie 2 raz w życiu, na którym dodatkowo nie ma polskich znaków i klawisze co chwilę się zacinają?

Muszę pisać kopiując polskie znaki żeby ładnie to wyglądało.

 

Jeżeli tak bardzo Ci ts nie pasuje - zrób swojego, jestem pewien, że sam wszystko ogarniesz i nie będziesz się wkurwiał jak ktoś będzie Ci co chwilę truł dupę o drobiazgi.

 

Osobiście mam dość starania się wszystkiego poprawić zarówno na tym forum jak i na ts3, oraz  tego, że zawsze komuś coś nie będzie pasowało.

 

Z racji, że każdy i tak ma wszystko w dupie odchodzę zarówno z forum jak i ts'a, wam zmian nie potrzeba, przebywajcie dalej w syfie jestem pewien, że na dłuższą metę sobie ze wszystkim poradzicie.

 

Jedna sprawa do izcona - pamiętaj żeby wgrać mapy na coda 2001 przed 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak. Zachowujesz się teraz jak dziecko, ponieważ piszesz skargę na mnie i botka a sam lepszy nie jesteś.

Przemyśl to co robisz, ponieważ karty się odwrócą.

A na ten temat nie będę się wypowiadał.

Pozdrawiam SSG.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym każdemu z was wytkać błędy bo nikt nie jest święty ;)

 

Administracja na ts to totalna dzieciarnia - Miło ze tak mówisz o starszych -.-'. Botek ma własciciele range ? Bo ma dostęp do wszystkiego bo robił wczesniej. Nie długo jak bedzie okey po przesuwam osoby na odpowiednie rangi dla nich ;)  Teraz mowisz na Ts masz wyjebane, masz wyjebane a jak ci był zabierany w żartach to złość i czemu zabieram. Każdy by chciał żeby tylko jego dupa sie wysoko niosła.. Widzie cudze błędy... Ale myśle ze bedzie wiecej zmian niz jest obecnie każdy myśli ;)

00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest dzieckiem to jest. Pamiętasz sytuacje jak wbiłeś na kanał i gadałeś że masz do mnie sprawę ?  Ja mówię że nie teraz i żebyś wyszedł ,a Ty dalej sapiesz to Ci powiedziałem kultularnie " Wyp%$@$($" a ty dalej. Zacząłeś kickać moich ziomków co z nimi grałeś i to kto jest dzieckiem ? Potem zgodziłem się żebyś powiedział co Cię boli ale  dalej sapałeś i w końcu nie wiedziałem o co Ci chodziło wiec albo masz jakieś papiery albo jak byłeś mały podrzucili Cie 3 razy i raz złapali . Tyle joł elo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chór koscielny się zbiera?

Mefedron sprawa sie cb nie tyczy bo admina masz za lizanie tylko wiec nie wypowiadaj sie :)

Przemku mówisz starszych ale ciekaw jestem kto bo jeżeli chpdzi ci o siebie to tylko liczbą jestes starszy a inni moj wiek lub gimba więc pfff.

Mefedron uwazaj co piszesz bo calkiem inaczej to bylo ale ty sie nie przyznajesz bo ty gimba oni tak maja :*

A i botek podobno z sieci miałeś odejść więc?

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chór koscielny się zbiera?

Mefedron sprawa sie cb nie tyczy bo admina masz za lizanie tylko wiec nie wypowiadaj sie :)

Przemku mówisz starszych ale ciekaw jestem kto bo jeżeli chpdzi ci o siebie to tylko liczbą jestes starszy a inni moj wiek lub gimba więc pfff.

Mefedron uwazaj co piszesz bo calkiem inaczej to bylo ale ty sie nie przyznajesz bo ty gimba oni tak maja :*

A i botek podobno z sieci miałeś odejść więc?

Po pierwsze, nie pozwolę abyś krytykował każdego innego usera, ponieważ nie zasłużyli na to.

Po drugie, mówisz gimbusy a są pewnie podstawówka.

Po trzecie, jezeli będzie chciał to odejdzie a tobie nic do tego.

Pozdrawiam SSG.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! 

Hmm, pozwolę sobie się wtrącić, ponieważ generalnie patrząc na niektóre wypowiedzi, aż chce mi się płakać.
Gracie i uważacie się za osoby dorosłe, skoro tak jest to udowodnijcie to! Co do bezsensownego, floopowania, kikania, czy banowania od zabawy po surowe kary, bynajmniej nie wydaje mi się, żeby ta skarga była zasadna, jest nieudokumentowana, a jak to w prawie bywa bez dowodów nikomu racji się nie przyzna :). 

Co do " CAŁEJ ADMINISTRACJI ' to śmiesznie zostało to sformułowane, gdyż ja nie mam z nikim problemu, każda sprawa jest od razu wyjaśniania, błędy naprawiane, a to że ktoś nie potrafi się dopasować i uważa się za pępek świata to już nie mój/nasz problem.

_____ 
 eAsy sKill#     

Dam Ci rade, wróć jak dorośniesz i będziesz w stanie postawić solidne argumenty, a Twoja wypowiedź będzie godna uwagi kogokolwiek

<3 Pozdrawiam Ka! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dla mnie to w ogóle jest śmieszne.Czas zakończyć ten spam, bo ani dowodów w postaci ss'ów,demka,frapsa czy tam czegokolwiek ty podajesz coś skopiowanego z czatu na ts3. Ani to screen tylko kopiuj+wklej. Co za tym idzie, skąd mam wiedzieć że tak było? Wypowiadacie się o sobie źle, bo tak jest. Tyle że ty easy rangę na ts3 dostałeś ze względu że cie znają (złożyłeś podanie, fajnie wszyscy na tak) tyle że robisz mniej niż SSG. Nie chcę tutaj nikogo urazić, ale dla mnie to tylko kupa śmiechu czytając wasze wypowiedzi. Przyznam jedynie rację dla @Przemek M oraz @Ka! bo oni przynajmniej potrafią budować wypowiedzi.

 

Co do skargi, zamykam bo jest śmieszna i nie posiadasz dowodów. Zresztą po nowym roku wszystko się zmieni i nikt jak to ują Easy 

 

 

 admina masz za lizanie

 Nikt nie dostanie. Mefedron nie dostał admina za lizanie, tylko za to że jest od początku, nie było z nim problemów i wspomagał nas kiedy było trzeba. Czego nie można powiedzieć o reszcie. Botek robił ts3, permision, ikonki etc. Więc ma tą rangę "Właściciel" i za przeproszeniem "ch**" wam do tego. :)

 

 

Admini na ts3 są dla ludzi nie odwrotnie, składając skargi admin na admina tylko pokazujecie swoją nie kompetencje i jak zasługujecie na ową rangę, przez głupie sprzeczki zrażacie ludzi do przesiadywania na ts3.

Admin składa skargę na admina dla mnie to śmieszne że nie umiecie rozwiązać tego na PW bądź na ts3 przez rozmowę, jeżeli tak ma być to lepiej zrezygnujcie lub nie wchodźcie na ts3.

 

 

Pozdrawiam Ruthless.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6TeamSpeak 3 - 178.217.186.86:10954Skargi"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie