Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na ubt


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dziś 

Nick użytkownika: Całe @ UB Team CS 1.6

Dowody: 

Świadkowie: całe forum

Uzasadnienie: Bezpodstawne banowanie, nie słuszny ban

19:37 klar 

20:10 nie ma takiego czasu xd

20:14 nie wiem gdzie widzisz tutaj norecoil. Strzelając full auto 3 pierwsze strzały zawsze są celne, reszta strzałów leci po całej ścianie 

21:08+ full auto z m4 ciągniete w dół. Po wyjęciu kałacha wszystkie kulki lecą w każdą inną stronę, nie mówiąc o tym, że sam celownik leci w niebo

 

Gdybyście okazali trochę profesjonalizmu zobaczylibyście całe demko.. np czas 20:30 full auto w kosmos, gdzie tu był norecoil? No speared? 

 

Skarga jest na całe @ UB Team CS 1.6 nie tylko na @ Tyler, każdy członek z osobna mógł podważyć decyzje. 

 

Osobiście sam nie trawię @ MasterPlanBTC, ale gość strzela full auto po ścianach byle tylko kogoś trafić i zdobyć fraga do tabeli za asystę. 

 

@ RumcajsJumper @ Opiekun UBTeam CS 1.6

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie składaj skargi na całe ubt, bo nie było ich już wtedy na forum, więc nie mieli czasu i możliwości tego zweryfikować, dlatego decyzje tego bana biorę na siebie i jego konsekwencje.

Wiadomo, że nie był to topowy norecoil, nie miał rozrzutu 1 do 1 i sam celownik na to nie wskazywał, być może zmyliło mnie dość mocno kontrolowane full auto.

Niech swoją decyzje wyda reszta @ UB Team CS 1.6 i @ Opiekun UBTeam CS 1.6

 

IzAa1EY.gifHMmrJqZ.gifCi9gE0L.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całego demka z mapy stwierdzam iż @ma rację, ban nie jest słuszny i @ MasterPlanBTC należy się UB.

Co do decyzji jaką podjął @ Tyler to każdy jest człowiekiem i mógł popełnić błąd, a gracz który niesłusznie dostał bana

mógł napisać jeszcze raz odwołanie(lub poprosić o jego wznowieniu) w celu "szerszej weryfikacji"  jeżeli nie zgadzał się z decyzją. 

giphy (1) (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co 'skarga' skoro mozna było napisać temat z prośba o ponowne rozpatrzenie? :kappa: 

 

Czy pomyłka jest powodem do skargi? ;p  Dla mnie do zamkniecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, misiek223 napisał:

Po co 'skarga' skoro mozna było napisać temat z prośba o ponowne rozpatrzenie? :kappa: 

 

Czy pomyłka jest powodem do skargi? ;p  Dla mnie do zamkniecia. 

Osoba pełniąca funkcje UBT nie powinna się mylić, każda "zła" decyzja jest decyzją do zbanowania/ odbanowania danej osoby. Jeśli nie jest się pewnym puszcza się temat w obieg między innych członków ubt i wtedy zapada werdykt. Niestety ale jestem perfekcjonistą w tym fachu i uważam, że skarga jest odpowiednia do czynu. Nie jestem osobą, która będzie się odwoływać za kogoś tym bardziej, iż danej osoby nie trawie. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko czyste, gracz zostaje odbanowany. 

 

@ Tyler  Jeśli nie jesteś pewny co do werdyktu skonsultuj się z innym UBkiem lub ze mną. Upomnienie słowne.

 

1 godzinę temu, Śpiochu. napisał:

Osoba pełniąca funkcje UBT nie powinna się mylić, każda "zła" decyzja jest decyzją do zbanowania/ odbanowania danej osoby. Jeśli nie jest się pewnym puszcza się temat w obieg między innych członków ubt i wtedy zapada werdykt. Niestety ale jestem perfekcjonistą w tym fachu i uważam, że skarga jest odpowiednia do czynu. Nie jestem osobą, która będzie się odwoływać za kogoś tym bardziej, iż danej osoby nie trawie. 

Dobrze napisane "nie powinna" tak jest w teorii, ale tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
Każdy człowiek popełnia błędy bez wyjątków, mógłbym tutaj przytoczyć sytuacje jak pewien Opiekun UBT rozpisywał mnie z hltv błędnie.

 

 

Temat wyjaśniony, można zamykać. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie