Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga LewyBrzeg


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.02 ok. 15h temu

Nick użytkownika: @ Mechu

Dowody: Administracja w profilu kolegi raczej powinna widzieć. 

Świadkowie: Całe forum. Kolega dostał blokadę za post w tym temacie - 

Uzasadnienie: Piszę skargę nie odwołąnie, ponieważ jest to MOCNE z naciskiem na to słowo nadużycie władzy. Za chwile sobie siądę i znajdę w tym dziale X podobnych postów i po prostu będę je zgłaszał. Czy autorzy zostaną ukarani? Wątpie aczkolwiek się okaże. Generalnie ostatnio administracja przy swoich nadużyciach powołuje się na to, że nasza ekipa ma być karana 'bardziej' niz reszta uzytkowników :kekw: no dobra wszyscy rozumiemy dlaczego tak jest ale bez przesady. Ostatnio sytuacja ze mną a teraz to. Nie wiem czym lewy  się kierował nadając tą blokadę ale zgaduję, że było jakies mass 'zgłoś

 

@ Właściciel

Nie wiem, moze warto by było wytłumaczyć członkom administracji, że wyższe kary dla nas to nie znaczy 'karajcie za byle gówno' Nie wiem czy problem twki w tych massowych zgłoszeniach czy może po prostu z 'tego lubie a tego nie to jeb warn' ale generalnie słabo to wygląda.

 

Temat napisany na prośbę kolegi @ Mechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Sytuacja wyjaśniona mechowi na PW. Zgodnie z taryfikatorem, warn został nadany z punktu 6 który mówi o spamie. Zawartość posta "kto pytał?". Uznajesz to za sensowne? Ja uznaje również to jako spam i post który nic nie wnosi do tematu.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie