Skocz do zawartości

Zablokowane #1179 Pytanie na dziś


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanienadzis2.png

Jesteś z reguły otwartą osobą czy może są takie tematy, na które wolisz nie rozmawiać? Co to za tematy?

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Trudno jest mi szybko nawiązywać kontakt, ale jak już nawiąże to jest mało tematów na których temat nie chce gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, z która można pogadać o wszystkim i nigdy nie odmówiłem. Zawsze to druga osoba się wycofuje i mówi, że przesadzam. @ Klusia chcesz sprawdzić? Ostatnio koleżankę z twojego stanowiska ostro spenetrowałem pytaniami w Q&A i chyba nie czuła się zbyt komfortowo odpowiadając na moje pytania albo była lekko zniesmaczona.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tematy, o których nie rozmawiam z byle kim, a z osobami, które są mi bliższe.

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiam na tematy, na które rozmawiać zakazują mi podpisane przeze mnie dokumenty.

Na ogół potrafię się dostosować do towarzystwa i też potrafię rozmawiać na wszelakie tematy, w których mam jakiekolwiek pojęcie, bez względu na to czy znam te osoby z towarzystwa.

Jestem gadułą, a czy jestem otwartą osobą? Nie wiem, ciężko jest mi ufać ludziom, których nie znam, a więc też ciężko jest mi rozmawiać na tematy mocno prywatne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Devaz zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie