Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana


Wiadro/

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Wiadro Gwozdzi/
IP / Steam ID:STEAM_1:0:515838234
Admin banujący: Ziaba
Data i godzina otrzymania bana:14.02.01:34
Runda:
Serwer: chowany
Powód: faworyzacja
Link do demka:https://w66.hltv.org.pl/srv71317/HLTV-2202140125-chowany_dust2_full.dem.zip
Wycinek z konsoli:
Krótki opis sytuacji*: biegłem za gościem ale było mało czasu i już bym go nie złapał  a to że mam svipa to wolałem wziąć szkrynke i dostać więcej guziów niż za killa a i tak potem go goniłem i prawie go zabiłem. Ps  punkt regulaminu 1.10 faworyzacja ban-upomnienie, 5minut , 30 minut ,1h  a ja dostałem na 1 dzień.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie pierwsza sytuacja z tym graczem i jego znajomymi, po zwracaniu uwagi dalej nie dochodzi do człowieka i za co dostałeś bana jest w tym demku https://w66.hltv.org.pl/srv71317/HLTV-2202140058-chowany_assault_v2.dem.zip a nie na duscie. 

w 23:05:10 minucie patrzy się na swojego kolege nie bijąc go tylko omijając i zaczynając gonić innego gracza, i głupim tłumaczeniem odpowiadać mi że miał do nie go bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ziaba napisał:

Jest to nie pierwsza sytuacja z tym graczem i jego znajomymi, po zwracaniu uwagi dalej nie dochodzi do człowieka i za co dostałeś bana jest w tym demku https://w66.hltv.org.pl/srv71317/HLTV-2202140058-chowany_assault_v2.dem.zip a nie na duscie. 

w 23:05:10 minucie patrzy się na swojego kolege nie bijąc go tylko omijając i zaczynając gonić innego gracza, i głupim tłumaczeniem odpowiadać mi że miał do nie go bliżej :)

Zycie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Faworyzacja i podpowiadanie sobie przez niego i kilku innych jego kolegów ostatnio stało się modne i dość notoryczne. Już pomijając warunkowe ub po tym jak powiedział cytuję "idę ci wyruchać siostrę limonke" która ma 11 lat i ok nie miał prawa tego wiedzieć i tym bardziej nie powinien tak mówić. I już też mu mówiłem że jak dla mnie to nie musi grać na chowanym ale jak już chce to niech gra normalnie i przestrzega regulaminu. Wystarczy zobaczyć jego historię banów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XmOx napisał:

Witam, 

Faworyzacja i podpowiadanie sobie przez niego i kilku innych jego kolegów ostatnio stało się modne i dość notoryczne. Już pomijając warunkowe ub po tym jak powiedział cytuję "idę ci wyruchać siostrę limonke" która ma 11 lat i ok nie miał prawa tego wiedzieć i tym bardziej nie powinien tak mówić. 

Xmo w regulaminie jest upomnienie ban 5 min 30min 1h a on nie dostal nawet upomnienia  jak to działa?

Przez LewyBrzeG,

Nie spamuj od tego masz opcje edytuj. Ostrzeżenie słowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ziaba napisał:

Jest to nie pierwsza sytuacja z tym graczem i jego znajomymi, po zwracaniu uwagi dalej nie dochodzi do człowieka i za co dostałeś bana jest w tym demku https://w66.hltv.org.pl/srv71317/HLTV-2202140058-chowany_assault_v2.dem.zip a nie na duscie. 

w 23:05:10 minucie patrzy się na swojego kolege nie bijąc go tylko omijając i zaczynając gonić innego gracza, i głupim tłumaczeniem odpowiadać mi że miał do nie go bliżej :)

Nie dostałem ani jednego upomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście nowymi graczami i doskonale Wiecie co wolno a czego nie i byliście juz o to upominani wiele razy. I jeśli myślicie że jedno Upomnienie jakoś się resetuje czy znika po mapie czy na następny dzień to tak nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ziaba napisał:

Bo was sie nie da upominać cała administracja ma was już dość, wiecznie są z wami problemy więc kara jest jaka jest  :P

I co nie będziecie upominać bo jak to ty napisałeś "nie da się nas upominać" w regulaminie zawsze jest upomnienie to po co wam regulamin skoro nawet opiekun czy właściciel się do niego nie stosuję


21 minut temu, XmOx napisał:

Nie jesteście nowymi graczami i doskonale Wiecie co wolno a czego nie i byliście juz o to upominani wiele razy. I jeśli myślicie że jedno Upomnienie jakoś się resetuje czy znika po mapie czy na następny dzień to tak nie działa. 

Za "faworyzację" nie dostałem upomnienia a w regulaminie jest , że najpierw jest upomnienie więc zawsze musi być upomnienie chyba że dla was regulamin nic nie znaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malutkaa napisał:

Wiadro a ile razy was trzeba upominać? Co chwile z wami są jakieś problemy, jak nie spam jakimiś bindami, faworyzacja. My was nie od dziś obserwujemy.. 

Tak tylko że jak już było dobrze nic nie robiliśmy to wszedł ziaba i on zaczął się teraz czepiać, bo zabiłem osobę która była bliżej i to był jego kolega z administracji to odrazu ban 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub_csowicze2021.png

Właściciele serwera wyjaśnili ci za co ban. A co do do osób wypowiadających się używajcie opcji edytuj, i nie spamujcie postami. Dziękuje.

 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie