Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Na Admina; Mayoo


mayoo

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, nadszedł czas na moje podanie.

 

Imię: Krzysztof

 

Nick na serwerze: mayoo

 

Wiek: 20 lat.

 

Znajomość AMXX: No więc, moja znajomość nie jest najlepsza ale dał bym 3. Kiedyś mialem admina na serwerze ale to było dawno. Napewno ktoś by mnie mógł tego nauczyc.

 

Steam z grą CS. 1.6: http://steamcommunity.com/profiles/76561197978312265/

 

Kontakt: Steam oraz będzie TeamSpeak.

 

Cos o sobie: Mieszkam w Szkocji od 10 lat. Język Polski dla mnie zaczyna być niestety troszeczke trudny w pisaniu. Staram się pisać to podanie jak najlepiej. Od półtora roku uczę się bycia Mechanikiem Samochowodym. Pracuję od Poniedzialku do Piątku, więc po pracy lubie pograć chwilke. Zacząłem grać na serwerze "DD2 Only" i bardzo mi sie spodobało. Utrzymuje dobry kontakt z większościa Administracji. Lubie żartować podczas gry i rozbawiać innych graczy. Nie będe zanudzał za dużą rozpiską bo to nie o to chodzi. Zapraszam do gry na "DD2" i dodania na Steam. Napewno będziemy mieli fajna zabawe. Mimo to że nie mam nabitych 70 postów oraz 70 godzin na forum, jestem aktywny w każdej wolnej chwili. Nie będę pisał komentarzy w innych postach w których nie potrzeba mojego słowa i nabijania posta. Dziekuje.

 

Reklamy:

 

Wymagania:

  • Wiek 17+  
  • Znajomość Regulaminu 
  • Opinie od graczy & AdministracjiOczekuje pozytywnych opinii.
  • Przegrane 10h na serwerze: http://www.gametracker.com/player/mayoo/80.72.37.12:27021/
  • SkładkaNa ten temat muszę porozmawiać z Administracja. Ale nie widze dla mnie problemu. 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

b_560x95.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie takich ludzi nam potrzeba na serwerze:

+ Wiek

+ Steam

+ Reklamy

+ Aktywność na serwerze,

+ Ogar

+ Ładne podanie

+ Składka

 

- Aktywność na forum, nadrabiaj ją tylko a będzie dobrze

 

Musisz zostać Adminem, bo już mi Twój spam na Steam odnośnie cheater`ów przeszkadza, w końcu będziesz mógł ich sam banować.

AMXX Cię poduczę jak wpadniesz kiedyś na TS`a :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie