Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] misiek223


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ misiek223
Wartość punktów ostrzeżeń: 1

Nadający Ostrzeżenie: Klusia
Powód Ostrzeżenia: Prowokacja
Uzasadnienie Odwołania: Dobry wieczór. Dostałem blokade na czat + warna za owy wpis image.png

Odwołuje się od tego, bo nie rozumiem dlaczego za to zostalem ukarany, Ponadto z tego co było wałkowane tyle razy blokada jest 'lżejszą' opcją kary użytkownika (zamiast warna) czyli reasumujac albo blok albo warn, nie rozumiem dlaczego za 1 czyn osoba ma być karana podwójnie. Co nie zmienia fakty, że uważam, iż ani blok ani warn za ten wpis mi się nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym, ponadto inni uzytkownicy piszą większe głupoty i prowokują innych uzytkowników (czyt. szajser albo pewna ekipa) i za to konsekwencji nie ma :waitwhat: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie (myslalem ze inny dział) xD 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odwołujesz się od kary nadanej przeze mnie, więc wypowiem się w tym temacie również. Tak jak mówiłam już kilka razy - wszyscy jesteście traktowani równo, nieważne czy was lubię czy nie. Dostałeś ostrzeżenie oraz blokadę na czatboxa na czas 24h ze względu na swoją szeroką historię przewinień, gdzie ustalone jest, że osoby nagminnie łamiące regulamin są po prostu karane podwójnie, czyt. warn + blokada. Dzisiejsza kara nadana została ze względu na to, że Twój wpis jest prowokacyjny, sytuacja wyglądała tak.. może przybliżę: pisaliście na czatboxie normalnie, do momentu aż nie pojawił się ktoś z adminów FFA, wtedy właśnie napisałeś nagle ni stąd ni zowąd wiadomość:

Screenshot_20220213-142501_Chrome.jpg

Niestety, ale nawet głupi mógłby się domyśleć, że jest to kierowane w tą, a nie inną stronę.

Kogoś najwyraźniej uraziły Twoje słowa i owa wypowiedź została zgłoszona względem czego zweryfikowałam ten incydent, przedyskutowałam również z innymi członkami zespołu administracji, stąd taka decyzja, a nie inna. 

 

Dopowiem jeszcze od siebie, że wiem, że od ostatniego czasu jest na forum młyn w postaci dymów, które są kontrolowane głównie przez moją osobą i Tylera, ale powinniście do wszystkiego podchodzić z zimną głową i nie dać się tak łatwo ponosić emocjom.

 

Życzę miłego wieczoru.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenie_zostaje.png

Jak widzę temat wałkowany setki razy nie przynosi zapewnianych rezultatów... Było Wam przedstawiane że Wasza "banda" już ma tak zaorane konto swoimi przewinieniami że wszystkie Wasze kolejne akcje będą karane podwójnie... Cieszcie się a w szczególności Ty że warn nie był dany za większą ilość punktów ( po ilości akcji które odwaliłeś ). Dalej nie potraficie się nauczyć prostej rzeczy, aby nie dawać się prowokować lub samemu stawać się powodem prowokacji? Dalej nie możecie zachować zimnej głowy i przemilczeć dane sytuacje? Czy to jest aż tak dużo? Potem takie coś się odwala i wielce jesteście zdziwieni za co to wszystko? Weźcie najwidoczniej odpocznijcie od forum a dobrze Wam to zrobi ;)

 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie