Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Hedzik


Hedzik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Hedzik
Wiek: 17
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Jestem Tomek, mam 17 lat. Gram w cs'a, lubie też pograć w inne gry. Pochodzę ze śląska, z takiej miejscowość Piekar śląskich. Trenuje piłkę ręczną jakieś 5-6 lat. I to chyba wszystko.
Jak się o nas dowiedziałeś: Zaczołem na ts wbijać jakieś 3 lata temu znam tutaj dużo osób i chyba tyle. 
Co byś wprowadził w życie serwera?: Jakieś konkursy, wydarzenia i wgl
Twoje doświadczenie: byłem już na tej sieci adminem na ts i myślę że się sprawdze
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Tak jak wspomniałem wyżej byłem już tutaj adminem ts'a, byłem też na innym forum.
Zapoznałeś się z regulaminem?: tak
Ile możesz poświęcić czasu?: 4-8h
Posiadasz mikrofon?: tak
Przeszedłeś mutację głosu?: tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że cos Kasior ale twoje relacje twoje na ts-ie to dużo sobie wypominają
+jesteś chętny to tworzenia np mix-ow ale  jesli ktos nie chce zagrac to robisz swoje "wypowiedzi"
+każdy ma sie wobec tobie sie zach0wywac jak sie wypowiad [takei twoje zachowanie pod czas pytanie sie "kto gra mixa"
-ostatnio do mnie sie sprałeś o cos o co nie byłem z tobą w zgodzie w wypowiedzi twojej 

Jak dla mnie mógłbyś mieć na tak lecz twoje zachowanie wobec różnych sytuacji i ludzi wiele sobie osób wile zmienia 

Jak zmienisz swoje podejscie to roznych sytuacji to zmienie swoje zdanie lecz na dzien dzisiejszy to jestem na NIE tylko i wyłącznie dlatego bo byś pokazywał  byś ile ranga może zmienić 

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie