Skocz do zawartości

Zablokowane Unban XDDDDDDDDDD


zzyx g4skins

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: zzyx
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:455363461
Admin banujący: KacperBKR
Data i godzina otrzymania bana*: cos ok 19:15
Runda: idk
Serwer*: hns goofy
Powód: napisałem niecenzuralne słowo o tresci "spier*alaj" XD
Link do demka*:https://o31a.hltv.org.pl/srv72704/HLTV-2202071847-hns_tyo.dem.zip nw ktora to moze byc minuta z ostatnie 5 rund
Wycinek z konsoli*:You have been banned from this server nawet powodu nie dał tylko permik xD
Krótki opis sytuacji*: jakis no name --- pisze mi cos to mu napisalem to co wczesniej a "Pan admin" wzial sprawe w swoje rece i dal mi perma XD

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu bluznij dostal ub okej @ Morawieckiwbija na serwer i pisze ze "to sa zjeby itp" i dalej gra na serwerze, no to halo, zeby 15-latek mial wladze xddd, nie wnikam powodzenia pany 


Nie wnikam bym zabluźnił ale mam swoją kulture, narazie.. 
PS: Zamykaj temat

Edytowane przez KacperBkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @ KacperBkr ja już nie jestem właścicielem na serwerze a goofy, przekazałem informacje goofiemu i zdecydował na odbanowanie graczy i tymczasowe zawieszenie tobie flag do czasu kiedy sprawa zostanie wyjaśniona, mam do niego szybki kontakt i podjął taką decyzję (on wbił na kompa i odbanował). 

 

// Wyzywanie typu "spierdalaj" nie podchodzi pod bana permamentnego, post został także napisany w nie odpowiednim do tego dziale ponieważ ban nie został nadany w bansie, tylko na serwer.

// Wyzywanie na steamie także nie podchodzi pod bana bo to nie jest na serwerze :D 

 

 

piszę w osobie @ GOOFYP56 ponieważ nie może wbić na forum ;) 

 

 

Gracz został odbanowany przez goofiego więc do zamknięcia ;) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie