Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] SzefPanda


SzefPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: SzefPanda
Wiek: 25 (26 rocznikowo)
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Jestem Damian. Pochodzę z okolic Wrocławia, Województwo Dolnośląskie. Pracuję jako kierownik i PizzerMan w małym food trucku obok Wrocławia. Bardzo lubię Gotować, moja ulubiona kuchnia w której bardzo dobrze się czuję to: Kuchnia polska, włoska, azjatycka. Lubię tematy gier komputerowych oraz samochodów, jestem również wędkarzem amatorem lubię od czasu do czasu wyjść z domu posiedzieć sobie kilka godzin, nawet jeżeli niczego nie złowię to i tak miło sobie od czasu do czasu posiedzieć w dobrym towarzystwie i pogadać o głupotach. Jestem osobą bardzo otwartą na nowe znajomości oraz pomaganie innym. Trzeba sobie pomagać i wspierać się jak tylko można, szczególnie że mamy teraz bardzo słabe czasy i ludzie są bardzo zdenerwowani od tego wszystkiego ale nie ma co tak pisać bo można by było do jutra o tym pisać, jestem również osobą która lubi się pośmiać oraz jak trzeba to zachowuję powagę i robię to co do mnie należy.
Jak się o nas dowiedziałeś: było to w 2016 R. byłem tutaj administratorem JB którego już tutaj nie ma, a dokładnie właściciela u którego byłem.
Co byś wprowadził w życie serwera?: Generalnie to nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o serwer ts3 ponieważ jest bardzo dobrze zrobiony oraz ogarnięty, jedyne co bym zmienił to osoby które wchodzą i puszczają bindy oraz które nie mają kultury na publicznych kanałach nie lubię strasznie czegoś takie, dla mnie to jest zero szacunku do drugiej osoby, a jednak teraz trzeba się wspierać i właśnie chce to robić pomagać nowym użytkownikiem tego wspaniałego serwera i chronić ich od trollowania/puszczania bindów oraz braku kultury! 
Twoje doświadczenie: Byłem właścicielem 3 serwerów ts3, oraz ROOT/em nie istniejącego już serwera ts3 eqipa, jeżeli chodzi o ts3 to już bardzo długo używam tego komunikatora poniważ jestem do niego bardzo przywiązany. TeamSpeaka3 używam od 10 lat.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] tak jak pisałem wyżej posiadałem swoje 3 serwery ts3 oraz byłem ROOT/em na serwerze eqipa.pl oraz na kilku mniejszych również byłem w administracji.
Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak
Ile możesz poświęcić czasu?: w tygodniu od 4-5 godzin, a w weekendy po 10 godzin ponieważ bardzo dużo siedzę na ts3 w dni wolne od pracy.
Posiadasz mikrofon?: Tak
Przeszedłeś mutację głosu?:  Oczywiście.

Edytowane przez SzefPanda

hi-hello.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to mozesz nawet byc 

dopóki nie było rekrutacji byleś widoczny na swym/czyimś'' kanale ts-ie "

kiedy zaczęła sie rekrutacja na admina zacząłeś z "nami "przebywać wiec cos to zaczyna znaczyć kiedy zacząłeś sie interesować grupą która liczba w pewnej rzeczywistości ma znaczenie :)
+aktywność
-zainteresowanie sie 
-/+  pomoc w rozwoju sieci 
 

765856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.
Masz doświadczenie, to się nadaje. Jesteś dość aktywny . Siedzisz na N.I.E.B.O

Pytanie do wyższej administracji: Czy przyjmiecie jeszcze jednego z NIEBA? Czy nie lepiej wziąć admina z poza wszelkich układów :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo dobrze napisane. Nie mam żadnych obiekcji co do Twojej osoby,
Jednak mamy tylko jedno wolne miejsce. Rozmawiając z adminami TS3 doszliśmy do wniosku, ze inny kandydat obejmie to stanowisko.. 
Powodzenia przy następnej rekrutacji. 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie