Skocz do zawartości

Zablokowane [POCHWAŁA] Administracji FFA


Bazyliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bazyliusz zmienił tytuł na [POCHWAŁA] Administracji FFA

Uprzedziłeś mnie troszkę Basill :D tak czy siak dobrze napisane Boski dobrze wywiązuje sie ze swoich obowiązków jak reszta administracji FFA możecie mówić co chcecie , nienawidzić Boskiego , ale nikt nie włożył tyle czasu co Boski i Polkes w swój serwer :) Co do reszty to również bez zastrzeżeń. Działajcie i nie zmieniajcie się :D 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pochwala po pewnych akcjach na czatboxie i nie tylko dalej aktualna? :kekw: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.02.2022 o 19:57, waRRRRRR napisał:

Szkoda ze misiek nie robi takich postow XDD

No bo moim zdaniem zeby dostac pochwłę, trzeba się 'wyróżniać' z tłumu na jakiejs plaszczyznie. Doceniamy was wszystkich, za całokształt, głownie podejście i poziom jaki reprezentujecie. 

 

Co do pochwały mam takie samo zdanie jak snuffy, wystarczy przejrzeć bansa bądź dział odwołań ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała bardzo ładnie rozpisana, ja też jako zwykły gracz przesiadujący na FFA też dziękuję za miłą atmosferę,

gdy podczas gierki można się pośmiać pogadać i umilić czas.

@ snuffy @ misiek223 Co do waszej wypowiedzi, że każda osoba z TS'a liże du**ę każdemu Graczowi, który ma

uprawnienia na danym serwerze. Może i nie którzy liżą <-- Z Dystansem, ale chociaż można pośmiać się po za temat CS'a, a u was?

Do was jak ktoś wbije nie zależnie kto, nikt nie wbija nawet z Administracji na Ts'a, żeby umilić czas podwładnym oraz graczom.

Mam wrażenie, że ciśnie was Zazdrość, jaki kontakt mają do siebie osoby znajdujące się na Ts'ie podczas grywania.

Pokazujecie w sobie zbulwersowanie? Tak mogę to nazwać. U was nie ma nawet takiego klimatu, jak na FFA. U was grają tylko spocence, dlatego

taki klimat a nie inny :D

Nie pozdrawiam :kekw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, snuffy napisał:

Robicie z siebie kółko wzajemnej adoracji na TS, wzajemnie "liżecie sobie tyłek" i nie dopuszczacie do siebie odmiennego zdania. Jak już ktoś coś powie, co nie jest Wam na rękę, to od razu krzywicie twarz.

:pepeklaun:
 

Voofy, ale czemu osądzasz "nasze kółko adoracji", a nie swoje kółko, które działa identycznie? Czyżby hipokryzja? Może niewiedza? A może coś innego? :kappa:
Sami (w sensie Twoja ekipa) jeszcze nie dawno posiadaliście grupę na mesku, gdzie mój temat był bardzo często poruszany oraz dodatkowo ustawialiście się tam na jakieś krzywe akcje, które odbywały się na chatboxie, czy to na Waszej grupce. A tak btw, to też sobie ładnie lizaliście tyłki, tylko się do tego nie przyznacie XD 

 

Może te wasze "ataki", to jakaś zemsta za usunięcie grupy? Chłopaki, nie tędy droga. Pilnujcie własnego nosa. Sami nie jesteście idealni, a próbujecie wytykać błędy innych. 

Kończąc temat, to przetoczę słowa waszego człowieka, @ Mechu
 

Cytat

nie zapomnijcie forum tworzymy my wszyscy a nie pojedyncze osoby ktore mysla ze sa Bogami

W tej sytuacji, to wy stawiacie się w roli pseudo Bogów, a raczej Bożków. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie pokazuje Wasze zachowanie. Ja nie ingeruje w jakieś chore gierki, tylko wypowiedziałem się obiektywnie odnosząc się do tego tematu, a Wy wyciągacie jakieś śmieszne historie, które w ogóle mnie nie dotyczą. :pepedauuun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadacie, skoro dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków to z pewnością zasługują na pochwałę. :)

Tak więc.. oby tak dalej!:bajcepsy:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie