Skocz do zawartości

Zablokowane podanie na admina yamahama


yamahama

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  yamahama
Imię: Zygfryd
Wiek: 23,1/4

Doświadczenie: Z racji iż jestem policjantem w irl to wiem jak się postępuje z rozbójnikami, także myślę ze sprawdziłbym się jako admin i banowałbym rzezimieszków.

Coś o sobie: Pracuje w Policji jako "krawężnik" dopiero się rozwijam (hehe), łapie rabusi i wlepiam mandaty za maseczki. Mam 23 1/4 lat, mieszkam na wynajmię, mam pieska i kotka

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Jak widzę tych zbójów, gdy nie ma pana admina to mnie krew zalewa!!

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) :  nie, ale planuje zakupic

Składka (TAK/NIE): Są czasem słabsze miesiące, bez premii(za malo mandatow), ale myśle że raz na jakies 2-3 miesiace moglbym sie dorzucic groszem :)

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?:  Z racji iż mam zmiany 12 godzinne + sen jakieś 8h , myśle 2-3h dziennie czyli tygodniowo 14-21h

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/yamahama/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]:  7, ale sie doucze

Znajomość regulaminu [0/10]: 10

Znajomość moda JB [0/10]: 9
Posiadasz mikrofon?:  oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadajesz się na admina i zadna inna range 

-wyzywasz ludzi i często dajesz się łatwo sprowokować o czym świadczy dzisiejszy ban 

- bardzo często o byle pierdnięcie spamisz na czasie capslookiem słowo "FAWORKA"

-ani razu nie byłeś w ct 

Znajomość regulaminu,moda i amx kłócił bym się i to bardzo ale to do zweryfikacji 

- simpujesz każdą dziewczynę na serwerze ( to już każdy potwierdzi)

 

 

 

 

 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Nie z racji takiej ze twoim najlepszym atutem jest ciągłe wyzywanie się.  Masz chłopie 23Lata a nie potrafisz się uspokoić. Praca w Policji ? Nie wiem kto ci ją dał :bełt:  Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne nie xd 

 

-Ct (nigdy nie byłeś) 

-wyzywasz ludzi 

-placzesz na czacie o byle gó**o 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie